«НІБУЛОН» презентував інвестиційний проект із вдосконалення аграрної логістики Запорізької області

12 жовтня 2017
Джерело: Прес-центр
Сьогодні у м. Запоріжжі розпочала свою роботу пленарна частина ІІ Міжнародного інвестиційного форуму інтеграції та кооперації територіальних громад і бізнесу «InCo Forum-2017» за участю іноземних дипломатів і бізнесменів.
ІІ Міжнародний інвестиційний форум «InCo Forum-2017»
ІІ Міжнародний інвестиційний форум «InCo Forum-2017»
ІІ Міжнародний інвестиційний форум «InCo Forum-2017»
ІІ Міжнародний інвестиційний форум «InCo Forum-2017»
ІІ Міжнародний інвестиційний форум «InCo Forum-2017»
ІІ Міжнародний інвестиційний форум «InCo Forum-2017»
ІІ Міжнародний інвестиційний форум «InCo Forum-2017»
ІІ Міжнародний інвестиційний форум «InCo Forum-2017»
ІІ Міжнародний інвестиційний форум «InCo Forum-2017»
ІІ Міжнародний інвестиційний форум «InCo Forum-2017»

Робота офіційної панелі форуму розпочалась із вітальних слів та виступів стратегічних інвесторів. Серед найбільш значимих бізнес-партнерів Запорізької області – компанія «НІБУЛОН». Генеральний директор компанії Олексій Вадатурський у своєму виступі «Ефективна логістика «НІБУЛОНу» – доступ до глобального ринку зерна» презентував інвестиційний проект із вдосконалення аграрної логістики Запорізької області.

«Мені сьогодні особливо приємно бути учасником та доповідачем ІІ Міжнародного інвестиційного форуму «InCo Forum-2017», – зазначив Олексій Вадатурський. – З радістю для себе відмітив, що цього року форум відвідали більше тридцяти іноземних дипломатів, і я мав можливість особисто поспілкуватися з ними, отримати від них слова схвалення та поваги до діяльності нашої компанії, вдячності за співпрацю з їхніми країнами. Було приємно побачити тут запорізьких аграріїв, яким наша компанія допомогла в організації ефективної логістики і зменшенні відстані перевезень їхньої сільськогосподарської продукції. Сьогодні я мав можливість поінформувати їх щодо того, як діяльність нашої компанії впливає на ефективність роботи аграрного сектору Запорізької області і підвищення його конкурентоспроможності. Особливо я був щасливий побачити громаду села Біленьке, яким ми допомогли вирішити екологічні проблеми і відновити життя в селищі. Тут, на форумі, я відчув дуже комфорту атмосферу для бізнесу, коли не на словах, а на ділі створюється сприятливий інвестиційний клімат. Тож я вдячний голові Запорізької обласної державної адміністрації Костянтину Брилю та його команді за всебічну допомогу в реалізації нашого інвестиційного проекту».

Цього року Олексій Вадатурський знову дав слово до 1 липня наступного року звести черговий об’єкт компанії «НІБУЛОН» у Запорізькій області. Цього разу – у селі Тернівка (Вільнянський район). Також були намічені плани з будівництва ще одного підприємства в центрі Запорізької області. Після зведення цих об’єктів можна буде стверджувати, що запорізьким аграріям уже не потрібно шукати ринки збуту за 300-600 км від дому. Сільгосптоваровиробники області стануть повноправними учасниками світового ринку зерна та експортерами своєї продукції, здійснюючи цю діяльність без посередників і трейдерів, а також повною мірою використовуючи переваги чинного законодавства. Удосконалення логістики дозволить зберегти автомобільні шляхи Запорізької та сусідніх областей, адже у радіусі 100 км від підприємств компанії «НІБУЛОН» вигідно доставляти збіжжя малотоннажними вантажівками.

«Я з радістю поінформував учасників форуму щодо реалізації нашою компанією інвестиційної програми з відродження Дніпра та Південного Бугу як транспортних артерій України і висловив свою вдячність народним депутатам від Запорізької області Ігорю Артюшенку, Миколі Фролову, Олександру Пономарьову, Володимиру Бандурову, Сергію Валентирову, Вадиму Кривохатьку, які у своїй законотворчій діяльності підтримали наші ініціативи в питаннях відродження Дніпра. Мені дуже приємно сьогодні бути у товаристві сільгосптоваровиробників, будівельників, бізнесменів, кращих людей Запорізької області, поспілкуватись із ними, зробити свій внесок у розбудову Запорізької області з потужним сільським господарством та ефективною економікою. Приємно, коли тебе запрошують на такі важливі заходи, коли люди дякують за роботу, яку ми їм дали, коли будівельники кажуть, що вони вже в очікуванні нового будівництва компанії «НІБУЛОН». Сьогодні я звернувся до дипломатів іноземних країн із проханням наслідувати приклад нашої компанії і не боятися інвестувати в економіку Запорізької області, економіку України, а не чекати коли український бізнес зробить тут інвестиційно привабливий клімат самотужки», – підкреслив керівник компанії «НІБУЛОН». 

Детальніше з презентацією Олексія Вадатурського для ІІ Міжнародного інвестиційного форуму «InCo Forum-2017» ви можете ознайомитися нижче.

Частина 1

Частина 2

Частина 3

Частина 4

 

Прочитали: [1532]
Останні новини
20 вересня 2018
15 вересня компанія «НІБУЛОН» оголосила про завершення сезону пасажирських перевезень 2018, за який було перевезено близько 24 тис. людей, із них 13 390 за маршрутом Миколаїв - Кінбурнська коса – Очаків.
18 вересня 2018
Фахівці компанії «НІБУЛОН», яка сьогодні відома у всьому світі не тільки як виробник та експортер високоякісної сільгосппродукції, а й будівник повнокомплектних сучасних суден, вчергове відвідали найпрестижнішу в морській галузі виставку SMM, присвячену новинкам суднобудування, машинного обладнання і морських технологій, що проходила 3-7 вересня в місті Гамбург (Німеччина).
Вгору