«НІБУЛОН» презентував інвестиційний проект із вдосконалення аграрної логістики Запорізької області

12 жовтня 2017
Джерело: Прес-центр
Сьогодні у м. Запоріжжі розпочала свою роботу пленарна частина ІІ Міжнародного інвестиційного форуму інтеграції та кооперації територіальних громад і бізнесу «InCo Forum-2017» за участю іноземних дипломатів і бізнесменів.
ІІ Міжнародний інвестиційний форум «InCo Forum-2017»
ІІ Міжнародний інвестиційний форум «InCo Forum-2017»
ІІ Міжнародний інвестиційний форум «InCo Forum-2017»
ІІ Міжнародний інвестиційний форум «InCo Forum-2017»
ІІ Міжнародний інвестиційний форум «InCo Forum-2017»
ІІ Міжнародний інвестиційний форум «InCo Forum-2017»
ІІ Міжнародний інвестиційний форум «InCo Forum-2017»
ІІ Міжнародний інвестиційний форум «InCo Forum-2017»
ІІ Міжнародний інвестиційний форум «InCo Forum-2017»
ІІ Міжнародний інвестиційний форум «InCo Forum-2017»

Робота офіційної панелі форуму розпочалась із вітальних слів та виступів стратегічних інвесторів. Серед найбільш значимих бізнес-партнерів Запорізької області – компанія «НІБУЛОН». Генеральний директор компанії Олексій Вадатурський у своєму виступі «Ефективна логістика «НІБУЛОНу» – доступ до глобального ринку зерна» презентував інвестиційний проект із вдосконалення аграрної логістики Запорізької області.

«Мені сьогодні особливо приємно бути учасником та доповідачем ІІ Міжнародного інвестиційного форуму «InCo Forum-2017», – зазначив Олексій Вадатурський. – З радістю для себе відмітив, що цього року форум відвідали більше тридцяти іноземних дипломатів, і я мав можливість особисто поспілкуватися з ними, отримати від них слова схвалення та поваги до діяльності нашої компанії, вдячності за співпрацю з їхніми країнами. Було приємно побачити тут запорізьких аграріїв, яким наша компанія допомогла в організації ефективної логістики і зменшенні відстані перевезень їхньої сільськогосподарської продукції. Сьогодні я мав можливість поінформувати їх щодо того, як діяльність нашої компанії впливає на ефективність роботи аграрного сектору Запорізької області і підвищення його конкурентоспроможності. Особливо я був щасливий побачити громаду села Біленьке, яким ми допомогли вирішити екологічні проблеми і відновити життя в селищі. Тут, на форумі, я відчув дуже комфорту атмосферу для бізнесу, коли не на словах, а на ділі створюється сприятливий інвестиційний клімат. Тож я вдячний голові Запорізької обласної державної адміністрації Костянтину Брилю та його команді за всебічну допомогу в реалізації нашого інвестиційного проекту».

Цього року Олексій Вадатурський знову дав слово до 1 липня наступного року звести черговий об’єкт компанії «НІБУЛОН» у Запорізькій області. Цього разу – у селі Тернівка (Вільнянський район). Також були намічені плани з будівництва ще одного підприємства в центрі Запорізької області. Після зведення цих об’єктів можна буде стверджувати, що запорізьким аграріям уже не потрібно шукати ринки збуту за 300-600 км від дому. Сільгосптоваровиробники області стануть повноправними учасниками світового ринку зерна та експортерами своєї продукції, здійснюючи цю діяльність без посередників і трейдерів, а також повною мірою використовуючи переваги чинного законодавства. Удосконалення логістики дозволить зберегти автомобільні шляхи Запорізької та сусідніх областей, адже у радіусі 100 км від підприємств компанії «НІБУЛОН» вигідно доставляти збіжжя малотоннажними вантажівками.

«Я з радістю поінформував учасників форуму щодо реалізації нашою компанією інвестиційної програми з відродження Дніпра та Південного Бугу як транспортних артерій України і висловив свою вдячність народним депутатам від Запорізької області Ігорю Артюшенку, Миколі Фролову, Олександру Пономарьову, Володимиру Бандурову, Сергію Валентирову, Вадиму Кривохатьку, які у своїй законотворчій діяльності підтримали наші ініціативи в питаннях відродження Дніпра. Мені дуже приємно сьогодні бути у товаристві сільгосптоваровиробників, будівельників, бізнесменів, кращих людей Запорізької області, поспілкуватись із ними, зробити свій внесок у розбудову Запорізької області з потужним сільським господарством та ефективною економікою. Приємно, коли тебе запрошують на такі важливі заходи, коли люди дякують за роботу, яку ми їм дали, коли будівельники кажуть, що вони вже в очікуванні нового будівництва компанії «НІБУЛОН». Сьогодні я звернувся до дипломатів іноземних країн із проханням наслідувати приклад нашої компанії і не боятися інвестувати в економіку Запорізької області, економіку України, а не чекати коли український бізнес зробить тут інвестиційно привабливий клімат самотужки», – підкреслив керівник компанії «НІБУЛОН». 

Детальніше з презентацією Олексія Вадатурського для ІІ Міжнародного інвестиційного форуму «InCo Forum-2017» ви можете ознайомитися нижче.

Частина 1

Частина 2

Частина 3

Частина 4

 

Прочитали: [1370]
Останні новини
15 червня 2018
З 1 червня 2018 року до наглядової ради «НІБУЛОНа» приєднався Жиль Меттеталь.
14 червня 2018
14 червня 2018 року у філії «Снігурівська» компанії «НІБУЛОН» відбулося урочисте вручення ключів від десяти нових зернозбиральних комбайнів John Deere S760 та Case 6140 (США) кращим механізаторам виробничих підрозділів компанії з різних областей України.
Вгору