«НІБУЛОН» продовжує бити рекорди із заготівлі сільгосппродукції

7 березня 2019
Джерело: Прес-центр
Компанія «НІБУЛОН» продовжує бити власні рекорди із заготівлі сільськогосподарської продукції. Так за майже вісім місяців поточного маркетингового року підприємства компанії вже заготовили понад 4 млн тонн сільгосппродукції, що є абсолютним рекордом за всі роки діяльності ТОВ СП «НІБУЛОН». У попередні маркетингові роки компанії заготовити такий обсяг збіжжя вдавалося не раніше квітня місяця.

Це  вчергове підтверджує ефективність стратегії нашої компанії, що передбачає будівництво сучасних перевантажувальних терміналів на  річках безпосередньо в зоні діяльності сільгосптоворовиробників. Окрім того, зважаючи на постійно зростаючі тарифи на перевезення Укрзалізниці та розбиті автошляхи, аграріям більш раціонально і ефективно доставляти зерно саме на наші підприємства, що значно зменшує їхні витрати на транспортування збіжжя. Ще однією перевагою є те, що підрозділи компанії постійно знаходяться на зерновому ринку, приймаючи всі культури цілорічно, тож сільгосптоваровирбникам не треба перейматися, чи приймуть їхню ту чи іншу продукцію.

Найкращий результати із заготівлі традиційно отримав перевантажувальний термінал компанії у м. Миколаєві, який на сьогоднішній день заготовив 1,259 млн тонн продукції. Далі йдуть філії, «Вознесенська» Миколаївська обл. (287,7 тис. тонн, що на  24 % більше, ніж в аналогічному періоді минулого року), «Хортиця», Запорізька обл. (284 тис. тонн, що на 39 % більше, ніж в аналогічному періоді минулого року), а також «Козацька», Херсонська обл. (265 тис. тонн). Варто зазначити, що вказані перевантажувальні термінали вже довгий час утримують  лідируючі позиції з приймання сільськогосподарської продукції серед інших нібулонівських зернових складів.

Сьогодні загальний об’єм зберігання збіжжя компанії становить 2 млн тонн. Таким чином, заготовивши за 8 місяців цього маркетингового року 4,223 млн тонн продукції, філії компанії вже зробили два повних  оберти.

Досягати таких високих результатів компанії вдається завдяки комплексному підходу до розбудови інфраструктури (мережі перевантажувальних терміналів, флоту тощо) та власноствореній унікальній логістичній системі, максимально переорієнтованій на водний транспорт. Уже сьогодні практично всі вантажі компанії транспортуються внутрішніми водними шляхами, а той незначний відсоток, що припадає на автомобільні і залізничні перевезення,  – це переміщення продукції із зернових складів, що збудовані у безпосередній близькості до зон вирощування сільськогосподарської продукції, на перевантажувальні термінали, які розташовані на річках.

Ми й надалі будемо розвивати внутрішню інфраструктуру  і річкові перевезення. Зокрема цього року ми введемо в експлуатацію два перевантажувальні термінали в Запорізькій (с. Тернівка) та Дніпропетровській (с. Мар’янське) областях. Окрім того, ми  продовжуємо активно розбудовувати і флот компанії, що дасть можливість більш оперативно приймати рішення щодо перевезення зерна. А це, у свою чергу, стане передумовою для збільшення обсягів його закупки. На сьогодні компанія «НІБУЛОН» є лідером зернового ринку України і в  майбутньому  не збирається поступатися своїми позиціями на ринку зерна.

Прочитали: [690]
Останні новини
11 вересня 2019
У компанії «НІБУЛОН» відбулися кадрові зміни.
10 вересня 2019
У місті Хмільник Вінницької області розпочато монтаж металоконструкцій перших ємностей для зберігання зернових та олійних культур чергового комплексу ТОВ СП «НІБУЛОН». Усього будівельним проєктом передбачено встановлення 8 зерносховищ, над чим працюють спеціалісти київської підрядної організації ТОВ "МСК УКРАЇНА".
Вгору