«НІБУЛОН» розширює співпрацю в азіатсько-тихоокеанському регіоні

16 березня 2016
Джерело: Прес-центр
З 2 по 3 березня 2016 р. у Сінгапурі відбулася одна з ключових подій у сфері міжнародної торгівлі зерном – Міжнародна конференція «Global Grain Asia». Цього року захід об’єднав більше 300 провідних учасників ринку та міжнародних експертів.
Міжнародна конференція «Global Grain Asia»
Міжнародна конференція «Global Grain Asia»
Міжнародна конференція «Global Grain Asia»
Міжнародна конференція «Global Grain Asia»

За словами організаторів конференції, сучасний світовий ринок зерна демонструє нестабільність і мінливість. У таких умовах увага світу особливо має бути звернена на ситуацію в азіатсько-тихоокеанському регіоні.

«Дійсно, за останні два-три роки азіатські споживачі поступово нарощували свою частку в експорті українського зерна, витісняючи за багатьма позиціями ринки, які до цього часу в цих сегментах вважалися традиційними (це передусім країни Близького Сходу та Північної Африки), – розповідає учасник конференції, менеджер з оптової торгівлі зерновими культурами Володимир Славінський. – Так, зокрема, у цьому маркетинговому році країни азіатсько-тихоокеанського регіону виявилися лідерами серед споживачів української пшениці. Китай є одним з найбільших споживачів кукурудзи у світі. Щороку «НІБУЛОН» нарощує обсяги співпраці з країнами цього регіону. Так, у цьому маркетинговому році ми здійснювали поставки до Таїланду, Індонезії, Філіппін та Китаю».

Питання місця причорноморського збіжжя на азіатсько-тихоокеанському ринку стало одним з найактуальніших на цьогорічній «Global Grain Asia».

«Українське зерно відоме у світі, тому до нашої компанії була особлива увага. Сьогодні у світі нас сприймають як українську компанію, яка є надійним партнером, готовим до серйозної співпраці. Багатьох учасників конференції вразив широкий спектр діяльності нашої компанії. Адже більшість знають «НІБУЛОН» як експортера, а тут ще і суднобудування, і відродження судноплавства, і зведення річкових портів. Відразу стає зрозуміло, що керівництво такого підприємства мислить комплексно та інвестує значні кошти у стратегію розвитку», – додає Володимир Славінський.

Його колега Дмитро Фурда також зазначив, що деякі компанії завітали на конференцію спеціально заради зустрічі з представниками компанії «НІБУЛОН». «Участь у таких конференціях дає нам можливість знайомити регіональних трейдерів та кінцевих споживачів з брендом компанії «НІБУЛОН», який вже багато років асоціюється у світі з якісною зерновою та олійною продукцією українського виробництва, яку компанія успішно поставляє до більш ніж 60-ти країн світу», – додав він.

Прочитали: [1774]
Останні новини
15 червня 2018
З 1 червня 2018 року до наглядової ради «НІБУЛОНа» приєднався Жиль Меттеталь.
14 червня 2018
14 червня 2018 року у філії «Снігурівська» компанії «НІБУЛОН» відбулося урочисте вручення ключів від десяти нових зернозбиральних комбайнів John Deere S760 та Case 6140 (США) кращим механізаторам виробничих підрозділів компанії з різних областей України.
Вгору