«НІБУЛОН» укріплює традиції міста

2 серпня 2010
Джерело: Прес-центр
Є в місті Миколаєві традиція – будучи в місті корабелів, варто неодмінно побувати на перевантажувальному терміналі для зернових та олійних культур ТОВ СП «НІБУЛОН».

У людства існує легенда (чи навіть традиція), що приїжджаючи у нове місце, необхідно загадати бажання, аби неодмінно сюди повернутися – і буде тоді людині щастя і успіх. А в місті Миколаєві є своя традиція – будучи в місті корабелів, варто неодмінно побувати на перевантажувальному терміналі для зернових та олійних культур ТОВ СП «НІБУЛОН» - і буде людині цікава екскурсія, море незабутніх вражень, та й серед друзів буде чим похвалитися.

Цей миколаївський звичай існує з 2003 року, коли термінал було збудовано. І вже восьмий рік ця традиція живе в людських серцях – і їдуть люди до «НІБУЛОНа», милуються терміналом, загадують бажання, а згодом повертаються!

В середу до числа щасливчиків, які відвідали «НІБУЛОН», приєдналися двоє гостей: Тереза Макківер, співробітник Міністерства сільського господарства США, та Юлія Дубінюк, співробітник закордонної сільськогосподарської служби даного американського міністерства. Ціллю їхнього приїзду до України є ознайомлення з інфраструктурою країни, умовами зберігання і транспортування зерна, оцінка внутрішнього використання зерна та експортного потенціалу країну. Забігаючи наперед скажемо, що екскурсія до «НІБУЛОНа», яку гості планували як суто робочий візит, стала справжніми дружніми відвідинами, щирими та насиченими спілкуванням.

Без перебільшення можна сказати, що гості були вражені терміналом – його архітектурою, розмахом виробництва, сучасною лабораторією, ландшафтним дизайном, а ще свіжою городиною, якою мали змогу поласувати, і ще багато чим. Тим паче, що проводив екскурсію справжній професіонал – заступник генерального директора з безпеки судноплавства А.О. Волік.

Особливо запала гостям водна прогулянка на катері, вздовж термінала – уявляючи себе капітанами, пані захоплено тримали кермо, беручи курс до фарватеру, а потім знову повертаючи до термінала. І такої радості на обличчі, яка читалася у них, повірте, рідко можна бачити!

Фіналом дружнього візиту став смачний обід – гості його оцінили на «5»! А особливо свіженькі «нібулонівські» овочі, які подали до столу тільки-но з городу.

…Прощатися ніхто не хотів, але справи є справи – і гості мали їхати далі. «Я вражена від вашого підприємства, - мовила перед від’їздом пані Макківер, - і абсолютно не хочу полишати вас: якщо чесно, я, мабуть, закохалася у «НІБУЛОН». У вас масштабне виробництво, чудове ставлення до співробітників – аналогів у світі я не зустрічала. Бажаю вам всіляких успіхів!»

Після відвідин термінала гості продовжили ознайомлення з «НІБУЛОНом» - того ж дня вони відбули до філії «Вітове» (Черкаська область). А на пам`ять залишилися фотографії, які ми і пропонуємо вашій увазі.

Фоторепортаж

 

Прочитали: [3010]
Останні новини
23 серпня 2019
На будівельному майданчику у м. Хмільник вже в розпалі забиття паль та формування фундаментів під основні об`єкти нового комплексу з приймання, зберігання та відвантаження зернових і олійних культур на залізничний транспорт у Вінницькій області.
Вгору