«НІБУЛОН» відчиняє двері перед юними лідіївцями

16 червня 2010
Джерело: Прес-центр
10 червня 2010 року Перевантажувальний термінал для зернових та олійних культур ТОВ СП «НІБУЛОН» в м. Миколаєві відвідали з екскурсією учні із с. Лідіївки

10 червня 2010 року Перевантажувальний термінал для зернових та олійних культур ТОВ СП «НІБУЛОН» у м. Миколаєві відвідали з екскурсією учні із с. Лідіївки Доманівського району Миколаївської області.

Діти із задоволенням знайомились з технологією зберігання зерна, побували в лабораторії підприємства, оснащеній новітнім високотехнологічним обладнанням, дізнались, як отримана сільгосппродукція відвантажується на водний транспорт.

Вони полишали термінал із щирим захопленням і мрією в серцях повернутись сюди знову.

Така турбота про лідіївців, зокрема школярів, з боку «НІБУЛОНа» закономірна. Свого часу це село за економічними та демографічними показниками було найбільш відстаючим у регіоні. Вкрай тяжка ситуація була, зокрема, і з системою шкільного навчанням – місцева школа була недоукомплектована, єдині чотири класи налічували всього лише 12 учнів; вже починали ходити чутки, що школу будуть закривати.

Все кардинально змінилося із приходом «НІБУЛОНа». До речі, цікавий факт: саме плодючим лідіївським землям було призначено стати первістком в організації «нібулонівського» сільськогосподарського виробництва.

З приходом компанії в Лідіївці розпочалися семимильні темпи зростання. Сьогодні це село – одне з найбільш перспективних в усьому регіоні, до того ж останніми роками тут спостерігається справжній демографічний бум.

Набагато поліпшилася і ситуація з навчанням дітей. Місцева школа налічує вже 9 класів, в яких вчаться понад 85 учнів. Цього року школа посіла  IV-V місця у рейтингу участі шкіл у другому районному етапі всеукраїнських олімпіад. Це серед 22-х шкіл Доманівського району! Лише в 2009-2010 навчальному році участь у районних конкурсах і олімпіадах взяли 26 учнів. Більше половини з них посіли призові І-ІІІ місця у олімпіадах з гуманітарних і технічних дисциплін. Всі лідіївські випускники стають студентами професійних та вищих навчальних закладів.

Як бачите, пишатися є чим. І все це, як зазначають місцеві жителі, завдяки підтримці компанії «НІБУЛОН».

Але повернемося до екскурсії юних лідіївців 10 червня. З гордістю відмітимо, що на цьому турбота підприємства зовсім не обмежується. Регулярні екскурсії на перевантажувальний термінал (м. Миколаїв) – лише частина тієї допомоги, яка надається компанією. Лідіївці вдячні «НІБУЛОНу» за постійний ремонт школи та опалення шкільних приміщень, безкоштовне харчування учнів, організацію екскурсійних поїздок (на море, в Уманський парк, до міста-героя Одеси та ін.), придбання спортінвентарю, шкільної форми та ранців для першокласників та багато-багато іншого.

До того ж, за сприяння підприємства лідіївська школа технічно оснащується та модернізується – і нині далеко не кожна школа в Миколаєві може конкурувати з лідіївчанами за рівнем технічного забезпечення навчального процесу. Яскравий приклад тому – сучасний інтерактивний клас з природничих наук, який «НІБУЛОН» подарував школі в березні цього року.

Та допомагає «НІБУЛОН» не лише школі. Минулого року, в пік фінансової кризи, компанія виділила кошти на реконструкцію водопроводу і проведення освітлення в селі.

Завдячуючи «НІБУЛОНу», лідіївці на ділі відчувають, що таке справжня доброта та увага – коли незважаючи ні на що, не словом, а на ділі допомагають ближнім.

Прочитали: [2539]
Останні новини
20 серпня 2019
Офіційно повідомляємо, що ТОВ СП «НІБУЛОН» не має на території Російської Федерації будь-яких рахунків, майна чи підприємств.
16 серпня 2019
Сьогодні, 16 серпня, на вантажному причалі філії «Голопристанська» ТОВ СП «НІБУЛОН» відбулось завантаження несамохідного судна найсмачнішими та з сертифікатом якості херсонськими кавунами і динями, які вже вночі відправляться до Києва.
Вгору