Нібулонівські суднобудівники готуються до спуску одразу двох суден у вересні

5 вересня 2017
Джерело: Прес-центр
Одночасно з модернізацією виробничих потужностей суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН», що значно підвищить ефективність його роботи та обсяги виробництва, компанія успішно реалізовує суднобудівну програму.
Восьме несамохідне судно проекту В2000
Восьме несамохідне судно проекту В2000
Самохідне надпотужне днопоглиблювальне судно проекту СДС-15
Самохідне надпотужне днопоглиблювальне судно проекту СДС-15
Самохідне надпотужне днопоглиблювальне судно проекту СДС-15
Будівництво першого несамохідного судна проекту В5000
Будівництво несамохідного перевантажувача зерна П-38
Підготовка та порізка металоконструкцій
Підготовка та порізка металоконструкцій
Підготовка та порізка металоконструкцій
Підготовка та порізка металоконструкцій
Підготовка та порізка металоконструкцій

Так, нібулонівські  суднобудівники завершують будівництво останнього (восьмого) із серії несамохідного судна проекту В2000 та самохідного надпотужного днопоглиблювального судна проекту СДС-15, аналога якому немає в Україні, а також приступили до будівництва несамохідних суден проекту В5000 і несамохідного перевантажувача зерна проекту П-38.

Восьме несамохідне судно проекту В2000

Наразі ведеться електромонтаж, встановлення повітряно-вимірювальних труб, палубного обладнання. Завершується виготовлення кришок люкового закриття. На фінальній стадії також фарбувальні роботи по зовнішній обшивці. Проходить активна підготовка до проведення спуску судна на воду та швартових випробувань вже на початку вересня цього року. Так, спуск на воду судна запланований на 8 вересня, а введення в експлуатацію – до кінця місяця.

Самохідне надпотужне днопоглиблювальне судно проекту СДС-15

Завершено формування міцного корпусу  і надбудови. На черзі їх очищення та ґрунтовка. Бокс- кулера та донно-бортова арматура вже змонтовані.  Ведеться установка фундаментів основного і технологічного обладнання, монтаж пропульсивного комплексу, виготовлення та встановлення приварного насичення, установка кабельних трас, похилих і вертикальних трапів, горловин сходів, привального бруса, нанесення марок поглиблення, вантажної марки і найменування судна. Окрім того, ведуться ізоляційні роботи, баластні танки готуються до здачі на конструктивність і подальшого очищення та фарбування. Спуск земснаряду, здатного розробити  скельні  ґрунти  без  вибухів на глибині до 4 м та виконувати днопоглиблювальні роботи на глибині до 15 м, запланований на другу половину вересня.

Перше несамохідне судно проекту В5000

Наразі вже порізано більше ніж 35% корпусного металу.  Ведеться закупівельна компанія і розробка проектно-конструкторської документації проектантом. Усього зі стапеля суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН»  упродовж 2017-2022 рр. зійдуть 24 таких судна.

Несамохідний перевантажувач зерна П-38

Порізано понад  25% корпусного металу. Також  ведеться закупівельна компанія і розробка проектно-конструкторської документації проектантом.

Завдяки модернізації заводу та співпраці з Європейським інвестиційним банком компанія «НІБУЛОН» матиме можливість будувати до 15 одиниць вантажного флоту в рік та збільшити у найближчі роки флот до 100 одиниць.

Зазначимо, що реалізовуючи інвестиційну програму, наша компанія не лише відроджує Дніпро та інші річки як транспортні артерії України, але й мінімізує рух вантажного транспорту з зерном в обласні центри: Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Черкаси, Київ, а наступного року – і в місто Дніпро. Так, тільки за цей рік судноплавна компанія «НІБУЛОН» транспортувала Дніпром та Південним Бугом близько 820 тис. т сільськогосподарської продукції, на перевезення чого знадобилося б більше ніж 34 тис. вантажівок. Окрім того, річковий транспорт дозволяє не тільки оптимізувати логістику, але й істотно знизити собівартість вантажоперевезень.

Нагадаємо, що 17 серпня у ході робочого візиту на Миколаївщину Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН», де, окрім особливостей роботи підприємства, детально ознайомився з ходом його реконструкції та планами компанії на майбутнє, у тому числі і щодо днопоглиблення річки Дніпро. Спеціально з цією ціллю на суднобудівно-судноремонтному заводі добігає кінця будівництво потужного земснаряда. На початок днопоглиблювальних робіт на Дніпрі, що стане історичною подією для України, буде запрошений і В. Гройсман.

Прочитали: [2044]
Останні новини
20 липня 2018
У 2017/18 маркетинговому році частка вантажів компанії, транспортованих річкою, склала понад 50 %. Втім «НІБУЛОН», будучи соціально відповідальною компанією, не лише переорієнтовує свої вантажі на воду, розвантажуючи таким чином автошляхи на сотні тисяч вантажівок та заощаджуючи мільярди бюджетних коштів на їх ремонті, але й інвестує значні фінансові кошти у відновлення покриття доріг загального користування.
19 липня 2018
17 липня суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» відвідала делегація професорів з інституту суднобудування Харбінського Інженерного Університету (Китайська Народна Республіка).
Вгору