«НІБУЛОНівські» трударі знову відзначені на обласному святі «Обжинок»

31 серпня 2010
Джерело: Прес-центр
21 серпня 2010 року були відзначені кращі з кращих за результатами цьогорічних жнив. Голова Миколаївської облдержадміністрації Микола Круглов привітав «відмінників» сільськогосподарської праці з їх високими досягненнями – валовим збором 2 млн. тонн.

21 серпня 2010 року були відзначені кращі з кращих за результатами цьогорічних жнив.

Голова Миколаївської облдержадміністрації Микола Петрович Круглов привітав «відмінників» сільськогосподарської праці з їх високими досягненнями – валовим збором 2 млн. тонн ранніх зернових! Микола Петрович також звернув увагу на те, в яких непростих умовах йшла робота, і яких великих зусиль коштували ці результати.

Приємні слова на адресу миколаївських трударів сказали також заступник голови облдержадміністрації В.І. Травянко, голова облради Т.В. Демченко, міський голова В.Д. Чайка.

Приймав щирі привітання і схвалення влади та громадськості і дружній колектив компанії «НІБУЛОН» на чолі з генеральним директором компанії, Героєм України Олексієм Опанасовичем Вадатурським. Цього року наша компанія як завжди отримала високе визнання на обласному рівні – за високий врожай грамотами та подяками були відзначені керівники 4-х миколаївських філій ТОВ СП «НІБУЛОН», що стали першими у своїх районах: філії «Врадіївська», «Прибужанівська», «Снігурівська» і ДП «Лідіївське».

Також відзначені подяками облдержадміністрації були механізатори філій Шкарупа Н.А. (філія «Прибужанівська») та Тюха Ю.А. (філія «Врадіївська»).

Ми пишаємось своїми трударями! Ми дякуємо їм за гідні результат цієї збиральної компанії! За підсумками філіями ТОВ СП «НІБУЛОН» було намолочено близько 100 тис. тонн зерна, в т.ч. 41,2 тис. тонн по Миколаївському регіону, 18,7 тис. тонн – по Вінницькому, Хмельницькому і Житомирському регіону, 18,3 тис. тонн – по Луганському, 10,4 тис. тонн – по Черкаському регіону! В цих областях також є свої філії-лідери, що зайняли перші-треті місця в своїх регіонах.

Поряд з високими кількісними результатами компанія «НІБУЛОН» пишається високими результатами якості зерна. В поточному сезоні, у порівнянні з попередніми, філіями нашої компанії прибрано зерно І-ІІІ класу – близько 92% від загального валового збору зернових культур, що означає збільшення показника якості на 8-10%.

«НІБУЛОНівці» знов серед кращих! Наші філії як маленькі зірочки на великому небі України освітлюють шлях до кращого майбутнього нашої держави!

Прочитали: [2672]
Останні новини
20 серпня 2019
Офіційно повідомляємо, що ТОВ СП «НІБУЛОН» не має на території Російської Федерації будь-яких рахунків, майна чи підприємств.
16 серпня 2019
Сьогодні, 16 серпня, на вантажному причалі філії «Голопристанська» ТОВ СП «НІБУЛОН» відбулось завантаження несамохідного судна найсмачнішими та з сертифікатом якості херсонськими кавунами і динями, які вже вночі відправляться до Києва.
Вгору