«НІБУЛОНівський» флот зростає

3 грудня 2009
Джерело: Прес-центр
3 грудня 2009 року в Миколаєві, на заводі ВАТ „Вадан Ярдс Океан” були спущені на воду чотири несамохідних судна змішаного («річка-море») плавання, замовником яких є ТОВ СП «НІБУЛОН».

3 грудня 2009 року в Миколаєві, на заводі ВАТ „Вадан Ярдс Океан” були спущені на воду чотири несамохідних судна змішаного («річка-море») плавання, замовником яких є ТОВ СП «НІБУЛОН».

Спуск суден пройшов за незвичним для таких подій планом. Генеральний директор компанії ТОВ СП «НІБУЛОН», Герой України Олексій Опанасович Вадатурський разом із гостями піднявся на одне із суден та сфотографувався на фоні емблеми компанії, розташованої на люкових закриттях.

 «Ми – одна родина, - зазначив генеральний директор ВАТ «Вадан Ярдс Океан», Герой України Микола Павлович Романчук. – Ми – той союз серпа і молота, що дійсно працює для процвітання нашої держави. 10 травня почалась робота над першими баржами. Сьогодні 3 грудня. За 6 місяців збудовано 12 несамохідних суден. Це дійсно історична подія: український виробник працює для українського замовника, будуючи український флот». Таким чином, сукупна вантажопідйомність 12-ти суден флоту компанії складає 54 тис. тонн, що дорівнює  вантажопідйомності судна типу PANAMAX.

Олексій Опанасович Вадатурський з трибуни зачитав офіційне привітання Президента України Віктора Андрійовича Ющенка для трудових колективів ТОВ СП «НІБУЛОН» і ВАТ «Вадан Ярдс Океан».

Сам Олексій Вадатурський зазначив, що сьогодні не планував урочистого мітингу. Для компанії сьогоднішня подія є визначною, але дуже багато часу зараз витрачається на вирішення інших проблем: «Сьогодні роботу нашого підприємства блокують зацікавлені особи для того, щоб компанія не розвивалася і не могла нормально працювати у Миколаєві. Ці люди сьогодні, наче “сомалійські пірати”, додумались до того, щоб не пускати судна до нашого підприємства.

Це проблема не тільки нашої компанії. Це проблема свободи бізнесу. Сьогодні це трапилось із нами, завтра це може статися з кожним підприємством в Україні. Це посягання на свободу праці, свободу підприємництва, свободу економічної діяльності та життя людей.

Більше 50 днів нам заважають працювати. Але завдяки підтримці наших колег в аграрному секторі, підприємцям, які знають мене й мою компанію, ми можемо вірити, що це свавілля скоро скінчиться. Президент України Віктор Ющенко про цю проблему знає особисто, тому дав доручення Генеральній прокуратурі, Службі безпеці України розібратися в ситуації та притягнути винуватих до відповідальності. Сподіваюсь, що врешті-решт правда і свобода візьмуть гору».

Олексій Опанасович зазначив, що незважаючи на такі перешкоди, сьогодні ТОВ СП «НІБУЛОН» підписує з ВАТ «Вадан Ярдс Океан» контракт ще на 8 суден. Зокрема, він сказав, що якби компанії сьогодні не заважали, «НІБУЛОН» готовий був підписати й інші контракти.

«Якщо б у Миколаєві було 2 такі підприємства, як «НІБУЛОН», то всі 3 суднобудівні заводи працювали. Якби було таких 10, то Україна досягла набагато вищих результатів у аграрній галузі. Якби врожайність на полях України була б така, як врожайність на господарствах нашої компанії, то сьогодні валовий збір на Україні досягав би 90 млн. тонн продукції найвищої якості», - зазначив Олексій Опанасович Вадатурський.

Присутній на заході міський голова Володимир Дмитрович Чайка також висловив свій погляд на проблему, з якою сьогодні зіткнувся «НІБУЛОН»: «Я не можу бути осторонь тих посягань на орган місцевого самоврядування, що відбуваються сьогодні на нашій землі. Це не може залишатися поза увагою і депутатського корпусу, і мера міста Миколаєва. Саме тому сьогодні ми звернулися до генеральної прокуратури, до судів, щоб зупинити це свавілля. Ми все одно відстоїмо наші права, права наших громадян. Сьогодні ці події гальмують залучення капіталу до Миколаївщини. Як «НІБУЛОН» може робити нові замовлення, якщо його нормальній роботі перешкоджають? Погляньте, як зраділи люди, почувши про підписання нового контракту. Бо це – запорука того, що вже завтра у них буде робота, заробітна платня. А для міста Миколаєва – це додаткові надходження до бюджету».

Підтримали колектив ТОВ СП «НІБУЛОН» і «океанівські» заводчани: «Сьогодні у наших колег є проблеми. Це штучно створені перешкоди для нормального здорового бізнесу, що дозволяє нам сьогодні жити, творити, годувати наші сім’ї. Це заважає нормальній робочій атмосфері в наших колективах. Ми, трударі заводу ВАТ «Вадан Ярдс Океан», не дамо цей бізнес зруйнувати. Нас нічого не зможе зупинити. Ми переборемо що завгодно».

Почесний обов’язок хрещених матерів чотирьох нових суден гідно виконали представниці ТОВ СП «НІБУЛОН»: заступник генерального директора із забезпечення якості та зберігання продукції Н.М. Кравець, начальник відділу капітального будівництва Г.В. Волкова, начальник відділу охорони навколишнього середовища А.О. Ізмєстьєва, економіст з касових операцій фінансового відділу С.В. Бочарова.

По завершенні відбулось підписання контракту на замовлення наступних 8 несамохідних суден для компанії ТОВ СП «НІБУЛОН».

Отже, з 10 грудня завод ВАТ «Вадан Ярдс Океан» починає працювати в 2 зміни, аби уже в квітні «НІБУЛОНівський флот» складався з 24 несамохідних суден.

Флот «НІБУЛОНа», минаючи перешкоди, йде на зустріч новим перемогам!
 
Вітальна телеграма від Президента України Віктора Ющенка.
 
 
Урядова телеграма із привітанням колективів ТОВ СП "НІБУЛОН" та ВАТ "Вадан Ярдс Океан".
 
Прочитали: [3381]
Останні новини
23 серпня 2019
На будівельному майданчику у м. Хмільник вже в розпалі забиття паль та формування фундаментів під основні об`єкти нового комплексу з приймання, зберігання та відвантаження зернових і олійних культур на залізничний транспорт у Вінницькій області.
Вгору