Новий перевантажувальний термінал на Запоріжжі – невід’ємна складова масштабного інвестиційного проекту компанії

9 березня 2019
Джерело: Прес-центр
У с. Тернівка Вільнянського району Запорізької області розпочато активну фазу будівництва перевантажувального термінала, урочистий старт чого було дано за допомогою прямого телевізійного включення з будівельного майданчика в ході ІІІ Міжнародного форуму Інтеграції та кооперації «InCo Forum 2018» 12 жовтня 2018 року.
Так виглядав будівельний майданчик до початку будівництва
Так виглядатиме перевантажувальний термінал у червні 2019 року
Виробнича нарада
Виробнича нарада
Будівництво адміністративно-лабораторного корпусу
Трансформаторна підстанція
Трансформаторна підстанція
Автомобілерозвантажувач
Будівництво причалу
Будівництво причалу
Їдальня

Саме цього дня голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль вручив генеральному директору компанії «НІБУЛОН» Олексію Вадатурському Дозвіл на виконання будівельних робіт, після чого була забита символічна перша паля нового потужного перевантажувального термінала філії «Тернівська», що стане вже третім підприємством  лідера аграрного ринку України на Запоріжжі.

Черговий перевантажувальний з відвантаженням зернових, зернобобових та олійних культур на річковий транспорт, так само як і решта попередніх об’єктів компанії, буде збудовано в найкоротші терміни. Так, його введення в експлуатацію заплановано на червень поточного року. Для оперативного вирішення всіх нагальних питань з будівництва на території майбутнього термінала регулярно проводяться виробничі наради фахівців компанії з керівниками підрядних організацій. Цього тижня чергова виробнича нарада на будівельному майданчику відбулася під керівництвом генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексія Вадатурського, який як завжди оглянув хід будівництва кожного об’єкта та особисто поспілкувався з усіма підрядниками.

Наразі на будівельному майданчику у розпалі земляні та загальнобудівельні роботи. Зокрема паралельно з вертикальним плануванням території, що передбачає насип окремих ділянок до 6 метрів з пошаровим ущільненням, проводиться забиття паль та формування пальних полів. Так, на сьогодні вже забито 1500 паль із близько 3500, що передбачені проектом. Завершуються роботи з бетонування фундаментів під робочу вежу та автомобілерозвантажувач, після чого об’єкти будуть передані іншим підрядним організаціям (ТОВ «Будівельна компанія» та ТОВ «ЦКС») під монтаж металоконструкцій.

Будівельники київської організації  «НК БУД», яка співпрацює з компанією вдруге, гарно зарекомендувавши себе на будівництві в Голій Пристані Херсонської області, завершили кладку стін першого поверху адміністративно-лабораторного корпусу та готують об’єкт під зведення другого поверху, а також завершили роботи  нульового циклу будівлі майстерні. Тим часом ФОП Кондратюк В. С. вже закінчив будівництво трансформаторної підстанції, наразі тривають покрівельні роботи та підготовка до оздоблювальних робіт усередині.  Миколаївська компанія «БК Інтербуд» на вже 50 % звела стіни їдальні.

Над зведенням вантажного причалу довжиною 130 м працюють фахівці перевіреного часом і надійного партнера компанії ТОВ ПБК «Укрдобробуд» (м. Київ). На сьогодні силами київської організації вже виконано 70 % земляних робіт, що передбачають заміну ґрунту на території причалу та засипання піску в його стіни. Паралельно з цим будівельники завершують забиття шпунтів. Усього для будівництва причалу буде використано  200 тонн шпунта загальною довжиною понад 3 км.

Загалом у будівництві високотехнологічного термінала компанії сьогодні задіяно близько 40 одиниць різної техніки, серед яких палебійні машини, великотоннажні гусеничні та автомобільні крани, самоскидів тощо.

27 лютого в швидких темпах будівництва, яке ведеться попри будь-які погодні умови, переконалися учасники Ради регіонального розвитку Запорізької області на чолі з Президентом України П. Порошенком, у рамках засідання якої гендиректор «НІБУЛОНа» провів для присутніх віртуальну екскурсію будівельним майданчиком.

Новозбудоване підприємство у Тернівці не лише забезпечить робочими місцями близько 120 людей, а й значно скоротить витрати аграріїв області на транспортування вирощеної сільгосппродукції. Загальний обсяг інвестицій компанії в реалізацію цього становитиме близько 23 млн. дол. США, а сума податкових і неподаткових платежів до бюджетів усіх рівнів та позабюджетних фондів від роботи філії «Тернівська» – понад 5 млн грн на рік.

Прочитали: [907]
Останні новини
24 травня 2019
Репортаж про річкову подорож нашого вантажного флоту від журналістів «Української правди».
23 травня 2019
18 травня 2019 року на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» відбувся спуск першого 140-метрового судна компанії – унікального перевантажувача «NIBULON MAX» пр. П-140.
Вгору