Оголошені результати Національного транспортного рейтингу «Людина року на транспорті»

1 листопада 2012
Джерело: Прес-центр
З 23 по 25 жовтня 2012 року в м. Одеса відбувся Міжнародний Чорноморський транспортний форум 2012.

З 23 по 25 жовтня 2012 року в м. Одеса відбувся Міжнародний Чорноморський транспортний форум 2012, що включив 14-ту міжнародну виставку транспорту і логістики «ТрансУкраїна 2012», 10-ту міжнародну виставку судноплавства, суднобудування та розвитку портів «Одеса 2012», міжнародну виставку залізничного транспорту «ТрансРейл Україна 2012», спеціалізовану виставку «Комерційний і муніципальний транспорт 2012». Організатором даного заходу виступила компанія «МедіаКомпас Україна».

Міжнародний Чорноморський транспортний форум став однією з головних подій в транспортній індустрії року. Заходи Форуму були включені в програму транспортного комітету Організації Чорноморського економічного співробітництва (ОЧЕС) на 2012 рік у відповідності до плану заходів ОЧЕС в галузі транспорту.

Форум пройшов під патронатом Міністерства інфраструктури України. Також захід підтримали: Асоціація портів Чорного та Азовського морів (BASPA), Міжнародна асоціація судновласників Чорноморського басейну (BINSA), Чорноморська регіональна асоціація суднобудівників і судноремонтників (BRASS), Дунайська комісія, Асоціація суднобудівників України «Укрсудпром», Асоціація українських портів «УкрПорт», Європейський союз транспортників України, Одеська обласна державна адміністрація, Одеська міська рада.

У своєму вітальному слові гостям та учасникам Форуму Перший заступник міністра інфраструктури України Костянтин Єфименко зазначив: «... наша держава володіє потужною транспортною інфраструктурою, і одним з пріоритетних завдань для її розвитку є розширення транзитного потенціалу. Форум не тільки дає можливість транспортникам вирішити цілу низку власних завдань, досягти поставлених бізнес-цілей, отримати позитивний досвід у наданні транспортних послуг, але і відкриває перед нашою державою перспективи транспортної співпраці з провідними зарубіжними компаніями, сприяє ознайомленню з можливостями найсучаснішого транспортного устаткування, логістичних технологій і систем, якими славляться вітчизняні та зарубіжні підприємства».

У рамках Форуму відбулась церемонія нагородження переможців Національного транспортного рейтингу «ЛЮДИНА РОКУ НА ТРАНСПОРТІ». У цьому заході взяли участь десятки компаній, була проаналізована робота і морського транспортного сектору за 2011 і першу половину 2012 року. У роботі експертної групи взяли участь 38 експертів - представників всіх галузей транспорту. З їх допомогою для номінування були обрані кращі з кращих компаній у вагонобудуванні, локомотивобудуванні, машинобудуванні, експедируванні вантажів, контейнерних перевезеннях тощо. У результаті були визначені переможці номінацій, серед яких:

1. «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНИ»:

- Товариство з обмеженою відповідальністю сільськогосподарське підприємство «НІБУЛОН» (м. Миколаїв).

2. «БУДІВНИЦТВО ГІДРОТЕХНІЧНИХ СПОРУД»:

- Товариство з обмеженою відповідальністю сільськогосподарське підприємство «НІБУЛОН» (м. Миколаїв);

- Товариство з обмеженою відповідальністю “Мебіус Констракшн Юкрейн” (Одеська обл.).

3. «ПОРТИ»:

- Державне підприємство “Одеський морський торговельний порт”;

- Державне підприємство “Євпаторійський морський торговельний порт”;

- Державне підприємство “Маріупольський морський торговельний порт”.

4. “КОНТЕЙНЕРНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ”:

- Товариство з обмеженою відповідальністю «К-Лайн» (м. Одеса).

5. «ЛОКОМОТИВОБУДУВАННЯ»:

- Відкрите акціонерне товариство «Тепловозоремонтний завод» (м. Полтава).

6. «ВАГОНОБУДУВАННЯ»:

- Державне підприємство “Стрийський вагоноремонтний завод” (Львівська обл.);

- Державне підприємство “Донецька залізниця”.

7. «ТРАНСПОРТНІ ЗМІ»:

- Залізничне видавництво «Рухомий склад» (м. Харків).

8. «МАШИНОБУДУВАННЯ»:

- Товариство з обмеженою відповідальністю “Торговий дім “Комтек” (Дніпропетровська обл.).

9. “СУДНОБУДУВАННЯ І СУДНОРЕМОНТ”:

- Національний університет кораблебудування ім. Адмірала Макарова.

10. “ТРАНСПОРТНА НАУКА І ОСВІТА В УКРАЇНІ”:

- Національний університет кораблебудування ім. Адмірала Макарова;

- Одеська національна морська академія;

- Морський інститут України.

Експерти транспортної галузі України знов і знов відзначають діяльність компанії «НІБУЛОН» і особисто її генерального директора, Героя України Олексія Вадатурського за стійкість в умовах кризи, глибоке бачення перспектив розвитку морегосподарського комплексу України, безкомпромісні та одночасно гнучкі позиції у відстоюванні інтересів компанії.

Успіхи компанії у морській галузі високо оцінені українською громадськістю. Вже другий рік поспіль «НІБУЛОН» також стає єдиним лауреатом номінації «Золотий причал» Національного морського рейтингу України. Крім того, «НІБУЛОН», як і в минулому році, став лауреатом номінації «Оновлення флоту» і увійшов до п`ятірки кращих у номінації «Експедитор року».

Зважаючи на результати рейтингу й результати, продемонстровані номінантами, ми дещо здивовані тим, що суб’єкти вітчизняного морегосподарського комплексу здали свої позиції і не достатньо активно займаються розвитком галузі. Ми, як аграрна компанія, пишаємося тим, що є лідером не лише в аграрній сфері, а й у морегосподарському комплексі України – причому, як засвідчили результати рейтингу, відразу у кількох номінаціях. Приємно відзначати, що сьогодні не порти чи інші суб’єкти морегосподарського комплексу, а саме аграрне підприємство набуває лідерських позицій у відповідній галузі. Компанія «НІБУЛОН» у своїй діяльності сповідує принцип: Україна має бути морською державою, а не країною у моря!

Прочитали: [1678]
Останні новини
20 серпня 2019
Офіційно повідомляємо, що ТОВ СП «НІБУЛОН» не має на території Російської Федерації будь-яких рахунків, майна чи підприємств.
16 серпня 2019
Сьогодні, 16 серпня, на вантажному причалі філії «Голопристанська» ТОВ СП «НІБУЛОН» відбулось завантаження несамохідного судна найсмачнішими та з сертифікатом якості херсонськими кавунами і динями, які вже вночі відправляться до Києва.
Вгору