Олексій Вадатурський – Людина року на водному транспорті

2 березня 2018
Джерело: Прес-центр
За підсумками «Національного морського рейтингу України 2017» у номінації «Людина року на водному транспорті 2017» перше місце з великим відривом посів Герой України, генеральний директор компанії «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський.

«Це перший випадок в одинадцятирічній історії морських рейтингів, коли транспортна громадськість країни визнала безумовне лідерство на водному транспорті людини, основний бізнес якої пов'язаний з іншого галуззю», – зазначив голова оргкомітету Національного морського рейтингу України та директор видавництва «Порти України» Костянтин Ільницький.

Переможець у цій номінації визначався групою з 82 експертів. Кожен з них мав можливість назвати в будь-якому порядку три прізвища людей, гідних звання «Людина року» на водному транспорті України за підсумками 2017 року.
 
Олексія Вадатурського експерти відзначали передусім «за системний розвиток річкових перевезень і суднобудування в Україні»; за «залучення великих інвестицій в економіку України»; за «відкриття високотехнологічного перевантажувального термінала», за «невтомність у розвитку інфраструктури своєї компанії»; за «спуск на воду цілої низки суден буксирного і днопоглиблювального флоту, побудованих на заводі компанії «НІБУЛОН», і запуск річкових терміналів у Біленькому та Голій Пристані»; за «відстоювання інтересів Миколаївського регіону в центральних органах виконавчої влади в частині лібералізації правил плавання по БДЛК, днопоглиблення БДЛК і Південного Бугу».
 
Як зазначив один з експертів, «Вадатурський увесь 2017 рік чітко дотримувався проголошених цілей, розвиваючи зерновий бізнес, суднобудування, флот компанії і річкові перевезення».
 
Нагадаємо, що компанія «НІБУЛОН» протягом багатьох років стає лауреатом Національного морського рейтингу України у таких номінаціях, як «Людина року на водному транспорті» (2013), «Темпи росту», «Абсолютний ріст», «Відновлення флоту», «Золотий причал».
 
Успіх «НІБУЛОНа» – це унікальний випадок, коли аграрна компанія майже самотужки успішно відроджує річкове судноплавство та суднобудування в країні. Досягнення компанії є результатом багаторічної наполегливої праці, підтримки надійних партнерів та стратегічного бачення незмінного керівника – Олексія Вадатурського.
 
Відзначимо, що суднобудівно-судноремонтний завод компанії «НІБУЛОН» –  чи не єдине в Україні підприємство, що сьогодні будує повнокомплектні судна. Практично кожного місяця на заводському сліпі на воду спускається нове судно. Підприємством проводиться реконструкція і модернізація наявних потужностей, після чого завод стане найсучаснішим в Україні і, без сумніву, одним із найкращих в Європі. Паралельно компанія розбудовує потужну річкову інфраструктуру, щороку вводячи в експлуатацію нові перевантажувальні термінали на Дніпрі та самостійно за власний кошт виконує днопоглиблювальні роботи.
 
Сьогодні «НІБУЛОН» успішно здійснює водні вантажні перевезення. Зокрема за 2016/17 МР компанія транспортувала більше 2 млн тонн зернових та олійних культур. У планах компанії перевезення річкою й інших вантажів. Головна мета компанії – переорієнтувати зернові вантажі на воду та довести обсяги перевезень річковим транспортом до 4 млн тонн зерна й інших вантажів. Досягти цього показника планується впродовж 2-3 років. До того ж, «НІБУЛОН» серйозно націлений і на сегмент пасажирських річкових перевезень сучасними суднами. З травня 2017 р. компанія започаткувала річкові пасажирські перевезення власними швидкісними катерами на підводних крилах «НІБУЛОН-Експрес» по Дніпру та Південному Бугу. У 2017 році було перевезено більше 24 000 чоловік.
Прочитали: [2593]
Останні новини
22 березня 2019
На жаль, змушені констатувати, що практика поширення неправдивої та негативної і в переважній більшості вже спростованої нами інформації, дуже часте явище на сайті НікВєсті. Такий підхід точно не додає професійності, не збільшує довіру та не покращує репутацію вашого видання.
22 березня 2019
20 березня з метою ознайомлення з роботою підприємства та кращого засвоєння отриманих під час навчального процесу теоретичних знань суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» відвідали студенти Миколаївського політехнічного коледжу спеціальності «Електрик судновий».
Вгору