Паливозаправні пункти – важлива складова логістичної системи компанії

12 березня 2019
Джерело: Прес-центр
У м. Сватове Луганської області триває будівництво паливозаправного пункту для власного користування і забезпечення потреб компанії у нафтопродуктах, загальним об’ємом одночасного зберігання пального 300 куб. м.
Будівництво паливозаправного пункту у Сватове
Будівництво паливозаправного пункту у Сватове
Будівництво паливозаправного пункту у Сватове

Можливість зберігання пального на цій базі значно скоротить терміни його доставки в регіон, дозволить зменшити логістичні витрати та покращить ситуацію із забезпечення ресурсами  Луганської і Харківської областей.

Наразі на  будівельному майданчику  завершено монтаж усіх чотирьох резервуарів ємністю по 75 куб. м та аварійної дренажної ємності на 5 куб. м. Паралельно з цим закінчується встановлення технологічного обладнання резервуарів і монтаж технологічних трубопроводів. Тривають роботи з влаштування фундаментів під залізничну естакаду та острівця наливу дизельного пального в  автоцистерни, після чого розпочнеться монтаж металоконструкцій навісів.

Паливозаправний пункт  компанії у Сватове, що вже наступного місяця буде введений в експлуатацію,   забезпечуватиме дизельним пальним філії ТОВ СП «НІБУЛОН», розташовані в Луганській та Харківській областях. Серед технічних характеристик об’єкта:  120 тонн – одночасний прийом дизельного пального та 300 куб. м – об’єм одночасного зберігання.

Заправний комплекс на Луганщині стане вже другим із трьох запланованих до будівництва паливозаправних пунктів компанії. Так, перший такий об’єкт було збудовано та введено в експлуатацію в липні минулого року пункт на території філії «Кременчуцька». За 5 місяців 2018 р. паливозаправний пункт у Кременчуці прийняв 3575 куб. м дизельного пального, яке було використано для бункерування  флоту компанії, заправки автотранспорту та забезпечення потреб філій, що задіяні у вирощуванні сільськогосподарських культур. Завдяки введенню в експлуатацію цього заправного пункту строки доставки нафтопродуктів у цей регіон скоротилися вдвічі.    

Ще один пункт буде збудовано у м. Хмільник (Вінницька обл.), де розташований виробничий підрозділ компанії. Зберігання дизельного пального на власних паливозаправних комплексах зменшить витрати на зберігання у сторонніх організацій, забезпечить збереження якості товару та дасть змогу стати більш мобільними і оперативними в доставці пального до кінцевого споживача, уникнути черг на сторонніх нафтобазах та проводити відвантаження в зручний для нас час.  Реалізація таких проектних рішень також дозволить оптимізувати шляхи доставки пального з переорієнтацією на залізничний транспорт, що, у свою чергу, призведе до: зменшення обсягу перевезень автошляхами та сприятиме зниженню їх завантаженості; здешевлення перевезень зернових вантажів, та як наслідок, підвищення закупівельних цін на зерно; мінімізації впливу на об’єкти навколишнього середовища за рахунок впровадження сучасних технологій, що само по собі є найважливішим соціальним фактором.

Прочитали: [747]
Останні новини
11 вересня 2019
У компанії «НІБУЛОН» відбулися кадрові зміни.
10 вересня 2019
У місті Хмільник Вінницької області розпочато монтаж металоконструкцій перших ємностей для зберігання зернових та олійних культур чергового комплексу ТОВ СП «НІБУЛОН». Усього будівельним проєктом передбачено встановлення 8 зерносховищ, над чим працюють спеціалісти київської підрядної організації ТОВ "МСК УКРАЇНА".
Вгору