Підприємства компанії відвідали представники двох європейських банків

16 квітня 2018
Джерело: Прес-центр
16 квітня суднобудівно-судноремонтний завод та перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» у Миколаєві відвідали представники двох європейських банків: Banque cantonale vaudoise (Швейцарія) та Amsterdam trade bank (Нідерланди).
Підприємства компанії відвідали представники BCV і АТВ
Підприємства компанії відвідали представники BCV і АТВ
Підприємства компанії відвідали представники BCV і АТВ
Підприємства компанії відвідали представники BCV і АТВ
Підприємства компанії відвідали представники BCV і АТВ
Підприємства компанії відвідали представники BCV і АТВ

Днями в Києві проходитиме  XV Міжнародна конференція «Black Sea Grain: Moving Up the Value Chain» за участю визначних світових експертів, у тому числі і представників банків, які, користуючись нагодою, відвідують своїх українських клієнтів. Тож бути в Україні та не відвідати провідну вітчизняну аграрну компанію, делегати  банків BCV і АТВ не могли, тому й запланували свій візит до «НІБУЛОНа» напередодні конференції.

На початку зустрічі перемовини з гостями провів генеральний директор компанії Олексій Вадатурський, після чого в супроводі начальника фінансового відділу Ольги Бабаніної та її заступника Тетяни Ібрагімової  представники BCV та АТВ ознайомилися з реалізацією суднобудівної програми і модернізованими потужностями нібулонівської верфі, а також виробничими процесами перевантажувального термінала  і виробничо-технологічної лабораторії.  За словами представника нідерландського банку АТВ Антона Жукова, велике враження справляють потужні виробничі можливості підприємств компанії, технічна оснащеність, а також висока організація праці і високопрофесійний персонал.

«НІБУЛОН» має гарну двадцятишестирічну кредитну історію, співпрацює з багатьма провідними міжнародними фінансовими установами та зберігає їх високу довіру. Так, тільки зі швейцарським банком  BCV компанія співпрацює близько 12 років, а з Amsterdam trade bank з 2015 року.

«Ми раді бути одним із банків, які вже протягом декількох років є партнерами "НІБУЛОНа". І сподіваюсь на подальшу плідну співпрацю з компанією. Бажаємо керівництву успіхів та виконання всіх планів», – відмітив наприкінці зустрічі Антон Жуков.

Зазначимо, що представники іноземних компаній та банків – часті гості в «НІБУЛОНі». Колектив підприємства радо ділиться власними напрацюваннями та здобутками.

Прочитали: [384]
Останні новини
17 жовтня 2018
16 жовтня суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» спустив на воду лінійний буксир проекту POSS-115 «NIBULON-8».
16 жовтня 2018
Подія відбулася 12 жовтня в Запоріжжі під час форуму, відразу після того, як голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль вручив Олексію Вадатурському Дозвіл на виконання будівельних робіт для спорудження термінала, який завдяки підтримці керівництва області вдалося отримати в оптимальні терміни.
Вгору