Посол Ірану в захваті від «міста "НІБУЛОН"»

3 березня 2017
Джерело: Прес-центр
Перевантажувальний термінал і суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» у м. Миколаєві відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Ісламської Республіки Іран в Україні та Республіці Молдова (за сумісництвом) Й.В. пан Мохаммад Бехешті-Монфаред.

Про своє бажання на власні очі побачити виробничі об’єкти «НІБУЛОНу» іранський дипломат розповідав ще на зустрічі з керівниками іранських компаній, що у лютому проходила у стінах Посольства Ісламської Республіки Іран в Україні, куди також були запрошені генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський та його заступник по взаємодії з органами влади Володимир Клименко. Так, перебуваючи минулого тижня на конференції в Херсоні, Посол вирішив скористатися нагодою та відвідати підприємства компанії, де він знову особисто зустрівся з Олексієм Вадатурським.

Мохаммад Бехешті-Монфаред  детально ознайомився з усіма виробничими процесами та потужностями як термінала, так і заводу. Особливо він був вражений виробничо-технологічною лабораторією перевантажувального термінала, що оснащена (за найвищими світовими стандартами) лабораторним і дослідницьким обладнанням для визначення показників якості та наукових досліджень із зерном і продуктами його переробки. Завдяки такому оснащенню та висококваліфікованим спеціалістам лабораторія має можливість проводити весь спектр досліджень, необхідний для виконання контрактів. Аналогів такої лабораторії немає в Україні.

 «В Ірані такого немає. Якщо б до нас завітали іранські представники компаній, що займаються рослинництвом, птахівництвом чи вирощуванням зерна,  і побачили, які глибокі аналізи ми робимо, як ми ставимося до якості зерна, вони б були у захваті», - відмітив О. Вадатурський, з чим повністю погодився Посол Ісламської Республіки Іран в Україні.

Під час екскурсії терміналом Посол також зауважив на необхідності обміну досвідом спеціалістів сільськогосподарської галузі Ірану з їх українськими колегами з компанії «НІБУЛОН». Так, іранські фахівці мають бажання приїхати на підприємства компанії, щоб ознайомитися з усім процесом виробництва сільгосппродукції: від вирощування до відвантаження зерна на водний транспорт.

Окрім того, у ході зустрічі Мохаммад Бехешті-Монфаред висловив цікаві думки щодо розвитку аграрної галузі, а також можливості співробітництва між «НІБУЛОНом» і компаніями Ірану, у т. ч. і сфері вирощування оливкових садів.

На суднобудівно-судноремонтному заводі Посол Ісламської Республіки Іран в Україні оглянув новітній вантажний флот компанії та цех металообробки з обладнанням від провідних європейських виробників, збудованого в рамках першого етапу глибокої реконструкції заводу, що проходить в рамках співробітництва з Європейським інвестиційним банком. Дізнавшись від генерального директора «НІБУЛОНу» подробиці модернізації заводу, іранський дипломат попросив обов’язково запросити його на урочисте введення в експлуатацію нових об’єктів верфі.

«Все, що ми сьогодні побачили засвідчує, що «НІБУЛОН»  – одна з найбільших компаній в Україні як у сільськогосподарській галузі, так і суднобудівній. Мені звичайно багато розповідали про «НІБУЛОН», показували різні проспекти про компанію, фото,  але  в дійсності все набагато краще і масштабніше.  Я  побачив  тут не компанію, а місто – місто «НІБУЛОН»,  в якому люди працюють на благо компанії, мають надію і перспективу. Є така приказка,  що кожен їсть свій хліб. Так, усі здобутки компанії – це все результат колективної праці та розуму.  Для мене честь  сьогодні стояти поряд з генеральним директором такої багатопрофільної компанії О. Вадатурським», - поділився враженнями Посол.

Наприкінці зустрічі Мохаммад Бехешті-Монфаред зауважив, що він бачив багато різних підприємств і організацій в Україні, але вони не зрівняються з «НІБУЛОНом». Отож він висловив надію, що компанія розгляне можливість співпраці з Іраном, запевняючи, що особисто допомагатиме налагоджувати відносини  між лідером аграрного ринку України та іранськими компаніями.

Прочитали: [1562]
Останні новини
16 жовтня 2018
Подія відбулася 12 жовтня в Запоріжжі під час форуму, відразу після того, як голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль вручив Олексію Вадатурському Дозвіл на виконання будівельних робіт для спорудження термінала, який завдяки підтримці керівництва області вдалося отримати в оптимальні терміни.
12 жовтня 2018
Сьогодні в м. Запоріжжя відбувся ІІІ Міжнародний форум Інтеграції та Кооперації «InCo Forum 2018», участь у якому взяв генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський.
Вгору