Працівники ССЗ «НІБУЛОН» успішно пройшли навчання з управління краном LPS180

22 січня 2019
Джерело: Прес-центр
Працівники суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» успішно пройшли навчання з управління електрогідравлічним поворотним портальним краном LPS180, а також з особливостей його обслуговування, що проводилося іноземними фахівцями.

Так, цього місяця кваліфікованими спеціалістами компаній Liebherr-MCCTEC Rostock GmbH і ТОВ «Свіфт Сервіс», що є офіційним представником німецького виробника в Україні, було проведено навчання кранівників та обслуговувального персоналу (слюсарів і електриків) щодо роботи з новим потужним краном, вантажопідйомністю 42 тонни.

У курс навчання кранівників входив початковий інструктаж з пояснення всіх функцій і можливостей крана, детальне ознайомлення з роботою всіх систем, датчиків, панелей управління тощо. Усі здобуті у ході навчання знання та навички закріплювалися практичними заняттями під чітким керівництвом іноземних фахівців. Зокрема навчання з управління краном пройшли три кранівниці ССЗ «НІБУЛОН» з досвідом роботи на портальних кранах різних типів.

Працівників суднобудівного заводу, що обслуговуватимуть кран та забезпечуватимуть його роботу, детально ознайомили з усіма складовими і вузлами потужного підйомного механізму, принципами роботи всіх систем, датчиків, приладів тощо.  Окрім того, представники іноземного виробника надали рекомендації щодо періодичності технічних оглядів, змащування, очищення, перевірки контролю рівня масла.

Нагадаємо, що мобільний портальний кран LPS180, що стане невід'ємною з’єднувальною ланкою між новим збірно-секційним цехом і стапельним майданчиком підприємства, має такі технічні характеристики: максимальний  виліт  стріли  – 35  м,  мінімальний  виліт  стріли – 9  м, максимальна швидкість  підіймання/опускання – 90  м/хв, максимальна швидкість  повороту – 1,60 об/хв, максимальна швидкість вильоту стріли – 83 м/хв.

Прочитали: [649]
Останні новини
21 травня 2019
Днями на перевантажувальний термінал і суднобудівний завод ТОВ СП «НІБУЛОН» завітали вчителі та учні Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №54.
17 травня 2019
Вже 10 років поспіль перевантажувальний термінал компанії «НІБУЛОН», як провідне підприємство аграрної галузі в Україні, за організації «Agritel International» відвідують виробники сільськогосподарської продукції Франції.
Вгору