ПРАГНЕТЕ ДОСЯГТИ ЧОГОСЬ ВАЖЛИВОГО, НЕ БІЙТЕСЬ ПЕРЕШКОД

4 лютого 2009
Джерело: Прес-центр
На перевантажувальному терміналі побували кращі учні Доманівської загальноосвітньої школи № 1.

На перевантажувальному терміналі побували кращі учні Доманівської загальноосвітньої школи № 1.

 
 Уже не вперше школярі з Доманівки та району приїжджають з екскурсією на підприємство. Такі поїздки стали доброю традицією, як і всебічна матеріальна підтримка "НІБУЛОНом" закладів освіти та охорони здоров’я.

Цього разу на підприємство завітали відмінники та переможці районних та обласних олімпіад. Нещодавно у школі відбулося свято, на якому відзначали лідерів навчання та презентували альманах «Самоцвіти», збірку поезій та прози учителів та учнів Кузнецівської школи. Це четверта книга у районі,  видана за сприяння Олексія Вадатурського. Символічно, що кращим учням школи подарували власні твори їх ровесників та подарунки від "НІБУЛОНу" – календарі, книжки «Моє улюблене місто Миколаїв». Та найкращим подарунком для школярів стала подорож у м. Миколаїв.

Спочатку юним доманівцям показали комп’ютерні класи та комп’ютеризовану бібліотеку, обладнані "НІБУЛОНом" у миколаївській школі  № 57, провели екскурсію по терміналу, а потім учні розважались у плавальному комплексі «Водолій».

Під час зустрічі з генеральним директором ТОВ СП "НІБУЛОН" Олексієм Вадатурським учні жваво цікавились різними видами діяльності підприємства, а випускники - умовами, за яких можливо потрапити на роботу в компанію.

Олексій Опанасович радо поділився секретом успіху:

- Ми з вами земляки. Колись "НІБУЛОН" починав свою діяльність у вашому районі. Так склалося, що мені довелось подолати багато перепон, щоб створити таке потужне підприємство. Та хочу вам порадити: прагнете досягти в житті чогось важливого, не бійтесь перешкод. Так склалось, що чим більше нам заважали працювати, тим більшим був азарт здолати перешкоду, і впевнено йти далі. Тому нібулонівці знають - наполеглива праця та професіоналізм здолають все і дадуть хороший результат. Добре вчіться, наполегливо працюйте, і ваші мрії здійсняться.

Учениця 11-А класу Оксана Боєва, учасниця шкільного хору, вже не вперше на підприємстві, розповідає про свої плани на майбутнє.

- Наш хор неодноразово перемагав на всеукраїнських, обласних  конкурсах. Так от Олексій Опанасович нерідко нас заохочував подібними поїздками-подорожами. Тому я тут не вперше. Мені та моїм друзям приємно, що така відома в Миколаєві людина, Герой України приділяє нам багато уваги, нагороджує за відмінне навчання, тим самим заохочуючи вчитись ще краще. В цьому році я закінчую школу і планую вступати на навчання до Миколаївського аграрного університету.  Дякуючи Олексію Опанасовичу, знаю, що працювати в сільському господарстві перспективно.   

Однокласниця Оксани Зоя Наконечна розповіла, що в класі ще декілька учнів планують вступати до аграрних вузів, та в майбутньому пов’язати своє життя з роботою на землі.

Багатьом учням, які вперше побували на терміналі, сподобались масштаби сучасного підприємства, відзначив Максим Бездітний з 11 класу.

- Мене вражає на "НІБУЛОНі" все: високотехнологічне новітнє обладнання, механізація виробничих  процесів, сучасне виробництво. Приємно усвідомлювати, що і у нас у країні є такі розвинені підприємства, і, звичайно ж, хочеться отримати відповідну спеціальність, щоб з часом прийти сюди працювати.

Профорієнтаційна робота, безумовно, важлива для підростаючого покоління, вважає  Людмила Василівна Діденко, класний керівник 11-А класу.

- Я не вперше приїжджаю зі своїми учнями на ваше підприємство, і думаю, що підтримка Олексієм Опанасовичем наших дітей дуже вагома. У наш скрутний час вони бачать як треба працювати, щоб добитись успіху, як треба любити Україну, щоб успішно розбудовувати нашу молоду країну. У наших дітей є взірець на якого вони рівняються. Таке тісне спілкування учнів і видатної людини нашого краю допомагає дітям  бути цілеспрямованими,  ставити перед собою завдання і їх вирішувати.

Виховна та освітня робота, яку невтомно пропагує Герой України Олексій Вадатурський, уже приносить свої плоди. Сотні сільських дітей освоюють комп’ютерні технології в школі, та мають можливість нарівні з міськими випускниками набувати освіту у кращих вищих навчальних закладах, та працювати на сучасних підприємствах.  Свого часу Олексій Опанасович подарував комп’ютери для Кузнецівської школи Доманівського району. Микола Вихрист, випускник цієї школи, як і десятки його ровесників, перші кроки в опануванні новітніх технологій робив на цих шкільних комп’ютерах.  Закінчивши миколаївський політехнічний інститут, ось уже чотири роки працює в автотранспортній службі "НІБУЛОНа".

Діти – наше майбутнє. Цю прописну істину взяв собі за мету генеральний директор ТОВ СП "НІБУЛОН" , Герой України Олексій Вадатурський. І невтомно працює для того, щоб це майбутнє було визначеним і перспективним.         

    Докладну розповідь вчителів, учнів та кореспондента Людмили Добрової про поїздку юних доманівців до м.Миколаєва читайте в найближчому номері районної газети «Трибуна хлібороба».

Прочитали: [4382]
Останні новини
23 серпня 2019
На будівельному майданчику у м. Хмільник вже в розпалі забиття паль та формування фундаментів під основні об`єкти нового комплексу з приймання, зберігання та відвантаження зернових і олійних культур на залізничний транспорт у Вінницькій області.
Вгору