Представники Економічної Місії УБІФРАНС в Україні в гостях у ТОВ СП "НІБУЛОН"

3 жовтня 2012
Джерело: Прес-центр
28 вересня 2012 року перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» у м. Миколаєві відвідали члени Економічної Місії УБІФРАНС в Україні.

28 вересня 2012 року перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» у м. Миколаєві відвідали члени Економічної Місії УБІФРАНС в Україні. За останній місяць це вже другий візит учасників Місії на підприємство – 7 вересня термінал відвідали представники французької компанії «SEPAC».

Візити представників аграрного сектору Франції на підприємства компанії «НІБУЛОН» відбуваються регулярно і стали вже доброю традицією. Тим паче, що наша компанія давно та ефективно співпрацює з відомими французькими установами, серед яких «BNP Paribas», «Credit Agricole».

Цього разу до складу делегації увійшли представники французьких торгових палат від таких регіонів, як В’єнна, Луар-і-Шер, Ендр, Жиронд, Орн, та виробники зернових із Центрального регіону Франції.

Візит на підприємство компанії проходив у рамках ознайомлення із аграрним сектором України, особливостями його розвитку, новими інфраструктурними проектами, а також обміном досвідом між українськими та французькими фахівцями.

Під час екскурсії гості ознайомилися із технологічною схемою роботи підприємства та його виробничими потужностями, відвідали новий лабораторно-адміністративний корпус, ознайомилися із роботою лабораторій, а перебуваючи на причалі, поспостерігали за процесом завантаження судна.

«Мене особисто та й всіх інших гостей вразив розмах вашої компанії: масштабність діяльності, розгалужена географія експорту, технічна оснащеність, умови праці на підприємстві. Ваш інвестиційний проект – взагалі окреме та особливе явище. Власний флот, мережа елеваторів та терміналів – це прекрасно! Ми неозброєним оком бачимо, наскільки потужно ваша компанія розвивається. «НІБУЛОН» серйозно виділяється з-поміж інших підприємств України»,– зазначив Ів Сардет, представник французької торгової палати.

Прочитали: [1453]
Останні новини
23 серпня 2019
На будівельному майданчику у м. Хмільник вже в розпалі забиття паль та формування фундаментів під основні об`єкти нового комплексу з приймання, зберігання та відвантаження зернових і олійних культур на залізничний транспорт у Вінницькій області.
Вгору