Репутація компанії «НІБУЛОН» визнана взірцевою для українського бізнесу серед компаній АПК

26 квітня 2016
Джерело: Прес-центр
14 квітня 2016 року у м. Києві в рамках XIV Міжнародного PR-фестивалю були відзначені переможці Національного рейтингу управління корпоративною репутацію «Репутаційні АКТИВісти». Переможцем у галузі АПК стала компанія «НІБУЛОН».
Нагородження переможця у галузі АПК - компанії «НІБУЛОН»
Нагородження переможця у галузі АПК - компанії «НІБУЛОН»
Нагородження переможця у галузі АПК - компанії «НІБУЛОН»
Нагородження переможця у галузі АПК - компанії «НІБУЛОН»

Рейтинг управління корпоративною репутацію проводиться газетою «Бізнес» вже вдруге. Організатори зазначають, що метою заходу є пошук серед українським компаній взірців для наслідування та стимулювання українського бізнесу до удосконалення систем управління репутацією.

За критерієм максимального згадування у інформаційному просторі для участі в рейтингу було обрано 370 компаній. Їх оцінювання відбувалося галузевими командами експертів, а також інвестиційними аналітиками та членами оргкомітету рейтингу. До складу журі увійшли 95 експертів. Це найбільш авторитетні медіа-експерти країни, незалежні галузеві експерти та представники консалтингових компаній, інвестиційні аналітики, представники професійних громадських організацій. Щоб отримати об’єктивні результати та виключити конфлікт інтересів, до складу експертного журі увійшли виключно зовнішні по відношенню до компаній-номінантів фахівці.

«Ми отримуємо зовнішню оцінку репутації компанії – комплексну, об’єктивну та експертну, і визначаємо кращі практики управління репутацією, які можуть бути корисними й іншим компаніям з тієї ж чи інших галузей, – пояснює член оргкомітету рейтингу, віце-президент Української PR-Ліги, партнер Агентства PR-Service, к.е.н., доц. Олена Дерев’янко. – Ми щиро віримо в те, що майбутнє належить компаніям, які розуміють ціну такого унікального активу, як репутація і вміють з ним працювати».

Отримуючи нагороду з рук заступника директора Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» НААН Віталія Саблука, начальник інформаційно-організаційного відділу ТОВ СП «НІБУЛОН» Алла Юрчук зазначила, що компанія віддячує громаді за таке високе суспільне визнання інвестиціями в розвиток економіки та інфраструктури України. Такий інвестиційний проект сьогодні реалізується у Миколаївській області, де на власному суднобудівному заводі компанії створюється новий вантажний флот, відроджується річкове судноплавство, будується перевантажувальний термінал. Тобто позитивний ефект від діяльності компанії «НІБУЛОН» отримує не лише аграрна галузь, а й вся економіка нашої країни в цілому. У компанії переконані, що саме такої віддачі сьогодні від них очікує громада. Адже віра у майбутнє країни, впевненість у завтрашньому дні – це головне, чого потребує сьогодні українське суспільство.

Окрім галузевого рейтингу, організаторами було сформовано функціональні номінації за основними складовими репутаційного менеджменту компаній. Так, компанія «НІБУЛОН» була визнана кращою у галузі АПК за такими критеріями як репутаційна стабільність, медійна активність, іміджевий капітал КСВ, анти-криза року.

А у міжгалузевому рейтингу компанія стала другою за критеріями медійної активності та іміджевого капіталу корпоративної соціальної відповідальності (КСВ). Тобто сьогодні «НІБУЛОН» сприймається громадою як взірець відкритості, якісного надання інформації у ЗМІ, оперативності нейтралізації репутаційних ризиків, ефективності медіа активності, прозорості і ефективності процедур і практик КСВ, суспільної значимості соціальних проектів, соціально-відповідальна організація внутрішніх бізнес-процесів.

Крім того, в оцінці репутаційної стабільності «НІБУЛОН» здобув бронзу серед всіх українських компаній, що свідчить про наявність у компанії об’єктивних конкурентних переваг, які і є фундаментом репутації, системного характеру PR-роботи, професійного профільного підрозділу, який займається репутацією, стабільно високої підтримки цільовими аудиторіями, ефективності системи репутаційного менеджменту.

Прочитали: [2338]
Останні новини
15 червня 2018
З 1 червня 2018 року до наглядової ради «НІБУЛОНа» приєднався Жиль Меттеталь.
14 червня 2018
14 червня 2018 року у філії «Снігурівська» компанії «НІБУЛОН» відбулося урочисте вручення ключів від десяти нових зернозбиральних комбайнів John Deere S760 та Case 6140 (США) кращим механізаторам виробничих підрозділів компанії з різних областей України.
Вгору