Робота в «НІБУЛОНі» цікавить українське студентство

4 липня 2011
Джерело: Прес-центр
30 червня студенти Таврійського національного університету ім. Вернадського підтвердили - робота в «НІБУЛОНі» цікавить українське студентство.

30 червня студенти Таврійського національного університету ім. Вернадського підтвердили - робота в «НІБУЛОНі» цікавить українське студентство.

Молодь відвідала Перевантажувальний термінал компанії у рамках комплексної практики. Серед багатьох підприємств України, кримчан зацікавив передусім «НІБУЛОН» як компанія з унікальним для України європейським підходом до організації праці та модернізації виробництва.

З кримською делегацією зустрівся особисто заступник генерального директора з безпеки судноплавства А.О.Волік. Студентів вразили величні куполи-зерносховища, уквітчана територія термінала, новостворений «НІБУЛОНівський» флот, суперсучасна лабораторія. Багато питань було і про історію компанії, і про співпрацю з іншими країнами, і про філії підприємства по Україні.

Інтерес викладачів університету та майбутніх фахівців викликала можливість працевлаштування випускників та проходження практики на підприємстві. Адже, як вони на власні очі переконались, молоді у «НІБУЛОНі» працює багато, а  умови праці та можливість навчатись та самоудосконалюватись на цьому підприємстві набагато вищі за інші в нашій країні.

Гості подякували за незабутні враження про унікальне підприємство, що вони повезуть із собою до Криму.

Прочитали: [3077]
Останні новини
20 серпня 2019
Офіційно повідомляємо, що ТОВ СП «НІБУЛОН» не має на території Російської Федерації будь-яких рахунків, майна чи підприємств.
16 серпня 2019
Сьогодні, 16 серпня, на вантажному причалі філії «Голопристанська» ТОВ СП «НІБУЛОН» відбулось завантаження несамохідного судна найсмачнішими та з сертифікатом якості херсонськими кавунами і динями, які вже вночі відправляться до Києва.
Вгору