Робота в «НІБУЛОНі» цікавить українське студентство

4 липня 2011
Джерело: Прес-центр
30 червня студенти Таврійського національного університету ім. Вернадського підтвердили - робота в «НІБУЛОНі» цікавить українське студентство.

30 червня студенти Таврійського національного університету ім. Вернадського підтвердили - робота в «НІБУЛОНі» цікавить українське студентство.

Молодь відвідала Перевантажувальний термінал компанії у рамках комплексної практики. Серед багатьох підприємств України, кримчан зацікавив передусім «НІБУЛОН» як компанія з унікальним для України європейським підходом до організації праці та модернізації виробництва.

З кримською делегацією зустрівся особисто заступник генерального директора з безпеки судноплавства А.О.Волік. Студентів вразили величні куполи-зерносховища, уквітчана територія термінала, новостворений «НІБУЛОНівський» флот, суперсучасна лабораторія. Багато питань було і про історію компанії, і про співпрацю з іншими країнами, і про філії підприємства по Україні.

Інтерес викладачів університету та майбутніх фахівців викликала можливість працевлаштування випускників та проходження практики на підприємстві. Адже, як вони на власні очі переконались, молоді у «НІБУЛОНі» працює багато, а  умови праці та можливість навчатись та самоудосконалюватись на цьому підприємстві набагато вищі за інші в нашій країні.

Гості подякували за незабутні враження про унікальне підприємство, що вони повезуть із собою до Криму.

Прочитали: [2992]
Останні новини
23 травня 2019
18 травня 2019 року на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» відбувся спуск першого 140-метрового судна компанії – унікального перевантажувача «NIBULON MAX» пр. П-140.
21 травня 2019
Днями на перевантажувальний термінал і суднобудівний завод ТОВ СП «НІБУЛОН» завітали вчителі та учні Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №54.
Вгору