Соціальна відповідальність – принцип роботи компанії «НІБУЛОН»

17 грудня 2012
Джерело: Прес-центр
В Києві пройшла виставка соціальних і екологічних проектів компаній, неурядових організацій та міжнародних донорів – CSR Marketplace. Захід відбувся за підтримки Проекту UNITER, PACT, та фінансової підтримки USAID.

В Києві пройшла виставка соціальних і екологічних проектів компаній, неурядових організацій та міжнародних донорів – CSR Marketplace. Організатор виставки - центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності». Захід відбувся за підтримки Проекту UNITER, PACT, та фінансової підтримки USAID.  

CSR Marketplace - унікальна подія, яка щороку проходить в Україні та збирає близько тисячі відвідувачів. Перший CSR Marketplace організовано CSR Europe у 2005 році в Брюсселі, а з 2007 року виставки соціальних проектів бізнесу стали проводити щорічно на національних рівнях у 7 країнах Європи.
 
В Україні виставка CSR Marketplace проходить вже втретє.  Захід спрямований на налагодження партнерства між урядовими інституціями, бізнесом, неурядовими організаціями та університетами.
 
Цього року свої найкращі проекти представили близько 30 організацій. Серед них – унікальні соціальні та екологічні проекти, що втілює в рамках інвестиційної програми з відродження річок Дніпро та Південний Буг як судноплавних транспор­тних артерій України компанія «НІБУЛОН». Підприємство комплексно співпрацює з місцевими громадами і системно реалізує великі інфраструктурні проекти у регіонах своєї присутності за такими основними напрямками:
– забезпечення належних умов для здобуття базової освіти;
– покращення рівня медичного обслуговування;
– розбудова інфраструктури українського села;
– охорона та збереження навколишнього середовища;
– впровадження енергозберігаючих новітніх технологій на виробництві;
– рівні можливості та найкращі умови праці.
 
Кожен відвідувач мав можливість ознайомитись з результатами реалізації соціальних проектів компанії «НІБУЛОН» (Соціальний звіт).
 
Так, лише за останній рік компанія «НІБУЛОН» подарувала комп’ютеризовані мультимедійні та лінгафонні кабінети трьом миколаївським школа, відремонтувала та обладнала сучасною медичною апаратурою, меблями та побутовою технікою відділення грудного віку Миколаївської міської дитячої лікарні №2, презентувала нове обладнання миколаївським Лікарні швидкої медичної допомоги та Обласній лікарні. За ініціативою компанії «НІБУЛОН» було проведено зариблення Каховського водосховища та річки Дніпро в районі Каховської ГЕС, а також закладено парк в селі Шостакове (Миколаївська обл.)
 
Позитивні зміни в цьому році відчули на собі і мешканці с. Чирське (Переяслав-Хмельницький район, Київська обл.) та смт. Козацьке (Бериславський район, Херсонська обл.), де «НІБУЛОН» збудував два своїх перевантажувальних термінали: нове обладнання для лікарні, автомобілі швидкої допомоги, ремонт та освітлення доріг,  ремонт та обладнання шкіл та дитячого садочку, тощо.
 
Загалом щороку «НІБУЛОН» спрямовує десятки мільйонів гривень на різні соціально значимі проекти, що становить 10 % від фонду заробітної плати компанії. Сьогодні «НІБУЛОН» не лише інвестує значні кошти в розвиток інфраструктури різних регіонів, а й виступає ініціатором нових підходів до освоєння цих коштів громадами, створюючи довірчі відносини між суспільством і бізнесом, а також активно закликає представників українського бізнесу до небайдужого ставлення до громади.

 

Прочитали: [3741]
Останні новини
20 серпня 2019
Офіційно повідомляємо, що ТОВ СП «НІБУЛОН» не має на території Російської Федерації будь-яких рахунків, майна чи підприємств.
16 серпня 2019
Сьогодні, 16 серпня, на вантажному причалі філії «Голопристанська» ТОВ СП «НІБУЛОН» відбулось завантаження несамохідного судна найсмачнішими та з сертифікатом якості херсонськими кавунами і динями, які вже вночі відправляться до Києва.
Вгору