Спуск на воду ще чотирьох суден – чергова трудова перемога колективу ТОВ СП «НІБУЛОН»

21 жовтня 2009
Джерело: Прес-центр
20 жовтня 2009 року на заводі ВАТ «Вадан Ярдс Океан» відбувся спуск на воду чотирьох суден флоту ТОВ СП «НІБУЛОН».

20 жовтня 2009 року на заводі ВАТ «Вадан Ярдс Океан» відбувся спуск на воду чотирьох суден флоту ТОВ СП «НІБУЛОН».

Гарною традицією для компанії вже стала підтримка Глави держави Віктора Андрійовича Ющенка. Так 17 жовтня на відкритті річкового термінала у с. Вітове Чигиринського району Черкаської обл. Президент України був присутній особисто. Урочисту ж подію спуску на воду чотирьох суден за підтримки Глави держави В.А. Ющенка особисто відвідав Перший заступник Голови Секретаріату Президента України представник Президента України в КМУ Олександр Віталійович Шлапак.

Разом із заступником Голови Секретаріату участь в урочистому спуску барж взяв помічник Голови секретаріату Президента України Олександр Валерійович Садиков.

Святковий мітинг розпочався з привітальних слів генерального директора ВАТ «Вадан Ярдс Океан», Героя України Миколи Павловича Романчука, що особисто подякував своєму партнеру – компанії «НІБУЛОН» за плідну і ефективну співпрацю: «Ця подія має велике значення для миколаївців і для суднобудівельної галузі загалом. Замовлення ТОВ СП «НІБУЛОН» нашому заводу стало стовідсотково українським, бо судна, що зроблені за проектом українського конструкторського бюро, з української сталі, на українському заводі для українського замовником під пильним наглядом Регістру судноплавства України, будуть ходити під українським прапором. У будівництві цих несамохідних суден задіяна низка підприємств інших галузей економіки України. Все це допоможе нам зберегти робочі місця та забезпечить додаткові надходження до бюджету. Злагоджена та плідна праця колективів ТОВ СП «НІБУЛОН» і ВАТ «Вадан Ярдс Океан» – яскравий приклад вдалого інвестування у вітчизняне суднобудування і флот».

Перший заступник Голови Секретаріату Президента України О.В. Шлапак передав привітання зі святом і найщиріші побажання від імені Глави держави Віктора Андрійовича Ющенка. Олександр Віталійович зазначив, що знаковим є те, що нині серед українських аграріїв на перше місце виходить підприємство «НІБУЛОН»: «Сьогодні разом з вами вся Україна. Ви демонструєте, як треба виходити з кризи, як треба боротися за кожне робоче місце, за заробітну платню, за затишок і за любов у наших домівках. За це вам великий уклін від усієї нашої України. Я радий, що сьогодні ми є свідками відродження українського кораблебудування». Крім того, О.В. Шлапак наголосив на економічній доцільності інвестиційного проекту ТОВ СП «НІБУЛОН»: «Наше Дніпро, на превеликий жаль, останні роки в 7 разів зменшило свою пропускну здатність по перевезенню вантажів. Сьогодні ми починаємо проект, який поверне нашій головній річковій артерії її славу. Це, безумовно, має дати економічний ефект, адже значно дешевшою стане доставка нашого зерна і до українських портів».

Голова Миколаївської обласної державної адміністрації О.М. Гаркуша наголосивши на унікальності свята, зазначив, що «сьогодні на теренах України не найдеться такого прикладу, коли український інвестор інвестує в розвиток українського підприємства, а на наших очах створюється справжня українська судноплавна компанія. «НІБУЛОН» вкладає у проект по будівництву елеваторів по Дніпру та несамохідних суден і буксирів більше 150 млн. доларів. Це заслуговує на велику повагу, особливо у нинішні часи. На сьогодні ТОВ СП «НІБУЛОН» у цей складний непростий час дає багатьом тисячам українців роботу і гідну заробітну плату». Олексій Миколайович, зокрема, побажав, щоб темп і завзятість колективів ТОВ СП «НІБУЛОН» і ВАТ «Вадан Ярдс Океан» не згасали, а тільки набирали оберти.

Присутній на святі мер міста Миколаєва В.Д. Чайка подякував хліборобам і корабелам за додаткові надходження до бюджету, створення робочих місць, розвиток і розкіт держави.

Виступаючи, генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН», Герой України О.О. Вадатурський подякував Президентові України В.А. Ющенку за допомогу і сприяння у втіленні в життя інвестиційного проекту компанії. Зокрема, Олексій Опанасович зазначив, що великою честю для нього стала особиста присутність Глави держави на відкритті річкового термінала у с. Вітово в Черкаській обл. «Наша трудова перемога – це наша спільна перемога» - зазначив О.О. Вадатурський у своїй доповіді. За словами Олексія Опанасовича, визначні досягнення компанії були б неможливі без її команди: «Досягнення нашої компанії – це колосальна праця. Робітники «НІБУЛОНа» у дуже складний і непростий час практично безперервно можуть знаходитись на роботі, вирішувати найскладніші задачі життєдіяльності компанії. Працюють дуже багато і не лише в центральну офісі, а й у філіях. Наша команда – це талановиті та високопрофесійні люди, середній вік яких 29 років».

До речі, почесний обов’язок хрещених матерів чотирьох нових суден гідно виконали саме представниці «НІБУЛОНівської» команди: заступник генерального директора з персоналу Л.Б. Бурик, заступник генерального директора з фінансової безпеки Л.В. Назарова, головний бухгалтер С.О. Шуліка і заступник головного бухгалтера Л.Г. Мехеда.

Заступник Голови Секретаріату Президента України за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Миколаївської області, створення інфраструктури для розвитку експортного потенціалу України відзначив Подяками Президента України фрезерувальника цеху № 24 ВАТ «Вадан Ярдс Океан» П.С. Сагайдака, заступника директора з виробництва ВАТ «Вадан Ярдс Океан» А.В. Фатьянова, різальника металу цеху № 1 ВАТ «Вадан Ярдс Океан» А.Г. Федькова. Іменним годинником Президента України було відзначено заступника генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН» А.О. Вадатурського, начальника відділу виконання договорів ТОВ СП «НІБУЛОН» Д.В. Вазанова, заступника генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН» А.О. Васильєва, слюсаря-монтажника суднового цеху ВАТ «Вадан Ярдс Океан» О.Ф. Довгова, директора судноплавної компанії ТОВ СП «НІБУЛОН» В.А. Козакевича, директора перевантажувального термінала ТОВ СП «НІБУЛОН» О.М. Лепка, начальника цеху № 24 ВАТ «Вадан Ярдс Океан» М.Ф. Степанчака, складальника корпусів металевих суден цеху № 11 ВАТ «Вадан Ярдс Океан» В.О. Стражника, складальника-добудовника цеху № 7 ВАТ «Вадан Ярдс Океан» С.О. Чопорова.

Приємною несподіванкою стало те, що від Президента України загальноосвітнім школам № 1, № 24, № 51, № 57 м. Миколаєва були урочисто вручені сертифікати на отримання мультимедійних комплексів.

Під час спілкування з почесними гостями представників ЗМІ особливо цікавили питання державної підтримки кораблебудування. Відповідаючи на це питання, Перший заступник Голови Секретаріату Президента України О.В. Шлапак зазначив нагальність і велику необхідність посилення державної підтримки в цій стратегічно важливій галузі: «“НІБУЛОН” приступив до реалізації дуже амбіційного проекту відновлення судноплавства по Дніпру. На сьогодні значно виросли логістичні видатки для перевезення зерна автотранспортним. І саме створення такого конкурентного шляху дозволяє майже на 100 грн. зменшити логістичні видатки. Сподіваюсь, що й інші українські підприємства відгукнуться і ми повернемо Дніпрові славу судноплавної артерії нашої держави. Крім того, ТОВ СП «НІБУЛОН» будує бюджетоутворюючі підприємства в невеличких маленьких населених пунктах, даючи цим регіонам додаткові робочі місця».

«Я дав обіцянку Президенту, що 1 листопада перше судно буде завантажено зерном у с. Вітове на Черкащині, – сказав у розмові з журналістами генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» О.О. Вадатурський. – Це ознаменує відкриття навігації перевозки зерна нашим підприємством. Тому до закриття навігації до кінця листопада поточного року ми зможемо транспортувати зерно по Дніпру».

Зважаючи на високі темпи роботи ТОВ СП «НІБУЛОН» з Олексієм Опанасовичем складно не погодитись. Ми є свідками історичної події – відродження Дніпра як судноплавної артерії України. Сьогодні на наших очах відбувається відродження українського флоту завдяки плідній праці і трудовим перемогам  колективу компанії.

***

20 жовтня 2009 генеральний директор ТОВ СП "НІБУЛОН", Герой України О.О. Вадатурський також отримав привітання від Міністра промислової політики В.С. Новицького та Міністра юстиції М.В. Оніщука.
         
Прочитали: [3490]
Останні новини
20 серпня 2019
Офіційно повідомляємо, що ТОВ СП «НІБУЛОН» не має на території Російської Федерації будь-яких рахунків, майна чи підприємств.
16 серпня 2019
Сьогодні, 16 серпня, на вантажному причалі філії «Голопристанська» ТОВ СП «НІБУЛОН» відбулось завантаження несамохідного судна найсмачнішими та з сертифікатом якості херсонськими кавунами і динями, які вже вночі відправляться до Києва.
Вгору