ССЗ «НІБУЛОН» відвідало молоде покоління суднових електриків

20 березня з метою ознайомлення з роботою підприємства та кращого засвоєння отриманих під час навчального процесу теоретичних знань суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» відвідали студенти Миколаївського політехнічного коледжу спеціальності «Електрик судновий».

Для майбутніх суднобудівників, вкрай важливо із процесом зведення суден, його технологічними особливостями знайомитись наглядно, а не лише через підручники. Тож у ході екскурсії майбутніх суднових електромеханіків детально ознайомили не лише з основними виробничими дільницями заводу, на якому вже декілька років поспіль триває масштабна реконструкція, що значно підвищує його рівень виробництва, а й судновими замовленнями: як вже виконаними, так і тими, що наразі активно будуються.

Зразковість підприємства, його технічне оснащення та те, наскільки «НІБУЛОНу» вдалося відродити суднобудівний завод, а разом і з ним у суднобудівну галузь, одразу відмітив куратор групи – викладач коледжу Сергій Жиганов:

- Мені як недавньому старшому механіку, а тепер викладачеві дуже сподобався ваш суднобудівний завод. Я пам'ятаю ще занедбаний стан Чорноморського ремонтно-механічного заводу (одна з колишніх назв заводу «Лиман»). Звичайно з того часу тут  все значно піднялося. І це прекрасно. Я бачу тут справжнє життя. Тому хочу побажати керівництву компанії всього найкращого та успіхів у всіх справах.

Так, з моменту придбання майнового комплексу Миколаївського суднобудівного заводу «Лиман» (2012 р.) та створення на його базі ССЗ «НІБУЛОН» наша компанія відразу розпочала його масштабну реконструкцію, завдяки чому він став одним з найсучасніших в Україні суднобудівних заводів та навіть потрапив до ТОП-7 відроджених промислових підприємств України, які після років занепаду відновились та роблять свій вагомий внесок в економіку країни!

Варто зазначити, що суднобудівно-судноремонтний досить часто відвідують викладачі та студенти професійно-технічних  училищ і вищих навчальних закладів, які мають змогу познайомитися з виробничими потужностями ССЗ, побачити процес суднобудування з середини, поспілкуватися з професіоналами своєї справи у галузі суднобудування, судноплавства та отримати фахові коментарі. Сподіваємося, що такі заходи не лише сприяють професійному становленню, зокрема майбутніх суднобудівників, яких зараз катастрофічно не вистачає, особливо робочих спеціальностей (зварювальників, електриків і т. д.), а й зацікавлюють молодь працювати в Україні, а не за кордоном.

© 2019 ТОВ СП НІБУЛОН