Таврійські горизонти компанії «НІБУЛОН»

1 жовтня 2012
Джерело: Прес-центр
Керівництво ТОВ СП «НІБУЛОН» взяло участь у VI Міжнародному інвестиційному форумі «Таврійські горизонти: привабливість, співпраця, інвестиції, економічний розвиток».

27 вересня в м. Нова Каховка (Херсонська область) відбувся VI Міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти: привабливість, співпраця, інвестиції, економічний розвиток», участь в якому взяли понад 350 чоловік.

Серед них зарубіжні гості з Австрії, Аргентини, Білорусії, Бельгії, Болгарії, Угорщини, Греції, Грузії, Індії, Китайської Народної Республіки, Королівства Саудівська Аравія, Латвії, Литви, Молдови, Польщі, Росії, Румунії, Словаччини, Сполучених штатів Америки, Туреччини, Франції, Швейцарії, Естонії, Південно-Африканської Республіки.

Серед учасників заходу – понад 50 українських компаній (зокрема ТОВ СП «НІБУЛОН») та представники закордонних компаній.

Метою форуму стали:

– презентація ділових можливостей Херсонщини;

– демонстрація напрямів розвитку малого та середнього бізнесу, інвестиційних запитів в інфраструктурному розвитку, в освоєнні інвестиційних майданчиків;

– обговорення умов і перспектив роботи іноземних та українських компаній, фондів, асоціацій, фінансових інститутів на території регіону.

Відкриваючи роботу форуму, голова Херсонської ОДА Микола Костяк звернувся до присутніх: «Невід`ємною частиною нашого погляду на процес розвитку території є бачення нової ролі і філософії бізнесу, яка полягає в гармонійному стабільному прибутку і комплексному розвитку території. Образно кажучи, на зміну «акулам бізнесу» повинні прийти «дельфіни бізнесу». І ми хочемо створити на Херсонщині кращі умови для їх появи і комфортне середовище для їх подальшого розвитку».

У своєму виступі він також зазначив, що невід`ємною складовою Херсонщини є соціальна орієнтованість бізнесу. «Історія розвитку краю на практиці доводить можливість створення соціального економічно рентабельного бізнесу, орієнтованого на покращення якості життя людей і розвиток галузі в цілому», – підкреслив Микола Костяк.

Під час форуму його учасниками було презентовано досвід впровадження проектів, розпочатих на минулорічному форумі. Зокрема, під час розгляду секції, присвяченій досвіду впровадження інвестиційних проектів, розпочатих на форумі у 2011 році, було презентовано проект компанії «НІБУЛОН» із будівництва перевантажувальних терміналів на Херсонщині, вартістю кожного об`єкта близько 170 млн грн. Плани компанії в регіоні презентував генеральний директор, Герой України Олексій Вадатурський.

Він зазначив: «Мені приємно констатувати, що частина серця нашої компанії присутня у Херсонській області. Адже зовсім нещодавно, 5 липня, за участі Миколи Костяка ми ввели в експлуатацію перевантажувальний термінал філії «Козацька» – наше перше підприємство в регіоні. Таким чином, ми замкнули розгалужену логістичну мережу наших підприємств, – від Херсона до Києва, вздовж всього Дніпра, яка налічує вже 8 перевантажувальних терміналів. На сьогодні через головну українську водну артерію та через Херсонщину зокрема вже курсують 28 суден та 7 буксирів нашого власного флоту. Крім того, у вашій області ми плануємо побудувати ще 2 перевантажувальних термінали – це дозволить повноцінно відродити річку Дніпро як судноплавну транспортну артерію України. Ми продовжуємо і днопоглиблювальні роботи поблизу своїх підприємств в регіонах України – нашою остаточною метою є повноцінне «працевлаштування» Дніпра. Тим приємніше відзначати, що нещодавно Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України підтримало пропозицію нашої компанії щодо включення інвестиційного проекту до переліку проектів, які мають пріоритетне значення для соціально-економічного та культурного розвитку (національні проекти). Наразі розглядається питання щодо внесення проекту компанії на розгляд Робочої групи «Впровадження національних проектів та інвестиції» Комітету з економічних реформ. Цьому всьому передувала участь 26 липня Прем’єр-міністра України Миколи Азарова на урочистому відкритті перевантажувального термінала філії «Переяславська», де він високо оцінив інвестиційну діяльність нашої компанії та підтримав надання її проекту статусу «Національного».

А сьогодні на форумі відчувається справжнє свято, тут панує піднесеність. Приємно спілкуватися з колегами, з керівниками регіону, які не бояться запрошувати інвесторів, створюють для них всі необхідні умови. Якби кожна область України рівнялася би на Херсонщину, то можу лише уявити, якого розквіту і лідерських позицій у світі наша країна набула би».

В рамках форуму голова Херсонської ОДА Микола Костяк підписав низку меморандумів із українськими та закордонними компаніями про впровадження на території області інвестиційних проектів. Зокрема, відповідний меморандум, що засвідчив подальший розвиток співпраці влади та бізнесу в регіоні, було підписано і з компанією «НІБУЛОН».

Олексій Вадатурський зазначив: «Із підписанням даного меморандуму в силу вступає новий етап інвестиційного проекту ТОВ СП «НІБУЛОН». Із будівництвом перевантажувального термінала компанії в м. Генічеськ почнеться розвиток морських перевезень та морської інфраструктури в Україні. Окрім того, це дасть поштовх до відродження судноплавства річками Каспій, Дон, Волга та ін., створивши морський ланцюг між Україною, Росією, Білоруссю, з безпосереднім виходом на Казахстан, Іран та ін. країни. Сьогодні відновлення цього втраченого елементу логістичного ланцюжка вкрай важливе для України та її сусідів і стратегічних партнерів».

 

Прочитали: [1884]
Останні новини
20 серпня 2019
Офіційно повідомляємо, що ТОВ СП «НІБУЛОН» не має на території Російської Федерації будь-яких рахунків, майна чи підприємств.
16 серпня 2019
Сьогодні, 16 серпня, на вантажному причалі філії «Голопристанська» ТОВ СП «НІБУЛОН» відбулось завантаження несамохідного судна найсмачнішими та з сертифікатом якості херсонськими кавунами і динями, які вже вночі відправляться до Києва.
Вгору