Таврійський край запрошує до співпраці!

26 вересня 2011
Джерело: Прес-центр
23 вересня 2011 року на Херсонщині, у місті Нова Каховка відкрився 5-й щорічний Міжнародний інвестиційний форум "Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток".

Історія Херсонського краю сягає глибини віків. Саме уздовж Чорноморських берегів пролягали перші морські торгові шляхи стародавніх греків. У XVIII-XIX століттях Херсонщина стала постачати зерно в європейські країни. Початок XX століття ознаменувався проведенням міжнародних аграрних ярмарків у Херсоні і Каховці.

23 вересня 2011 року на Херсонщині, у місті Нова Каховка відкрився 5-й щорічний Міжнародний інвестиційний форум "Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток". Форум має на меті ознайомлення інвесторів із економічною привабливістю краю з метою впровадження в економіку регіону інноваційні економічні технології та моделі.

Відкриваючи роботу форуму, у своєму виступі перед гостями голова Херсонської ОДА Микола Костяк наголосив: «Наша головна мета у справі економічного розвитку регіону – активне залучення фінансових ресурсів. Наше головне завдання – створити привабливі і зручні умови для інвестицій та інвесторів. Ми взяли на себе відповідальність і почали створювати такі умови, які б не допускали корупційних дій з боку чиновницького апарату. Нашими пріоритетами у роботі є публічність та соціальне партнерство…

Нами розробляється програма відновлення судноплавства. Планується реконструкція та розширення річкових та морських портів. Створюються нові перевантажувальні термінали на берегах річки Дніпро, які будує компанія «НІБУЛОН»…»

Цього року у роботі форуму, з 23 по 24 вересня взяли участь близько 350 представників підприємств, компаній, місцевих органів влади з України та з-за кордону, серед яких – ТОВ СП «НІБУЛОН». Серед учасників цьогорічного форуму представники компаній та дипломатичних відомств з Польщі, Чехії, Німеччини, Росії, Білорусії, Литви, Великобританії, Туреччини, Болгарії, Сербії, Австрії, Угорщини, Індії, Китайської Народної Республіки, Канади. Чи не найчисельнішою була делегація з Саудівської Аравії, яку очолив Його Високість наслідний принц Саудівської Аравії Султан Бін Абудурахман Аль-Сульдарі. За словами останнього, це перша його зустріч з Україною, але далеко не остання. «Цей візит у мене визвав почуття поваги і любові до України, – прокоментував він. – З моменту нашої появи ми маємо багато друзів. Ми впевнені, що це візит не останній, хоча він перший».

Не менш позитивні оцінки інвестиційного клімату регіону та країни в цілому прозвучали з турецької сторони. «У нас з Україною дуже хороші політичні відносини, які добре розвиваються. Ми як сусіди хотіли б, щоб наші відносини розвивались у більш активному руслі. Привабливість країни для наших інвесторів – дуже висока. Однак представництво турецького капіталу тут все ще невисоке. Зокрема, через низку стереотипів про Україну і високий рівень бюрократії», – заявив генеральний консул Республіки Туреччина в Одесі Хюсеїн Ергані.

Презентуючи патріотичний інвестпроект перед учасниками заходу, заступник генерального директора з безпеки судноплавства ТОВ СП «НІБУЛОН» Андрій Волік відмітив:

«Попри світову фінансову кризу, наша компанія у 2009 році розпочала реалізацію патріотичного інвестиційного проекту загальною вартістю 470 млн доларів, з яких вже освоєно 230 мільйонів. Ціль проекту – відродження річок Дніпро та Південний Буг як судноплавних транспортних артерій України. Вже введено в експлуатацію п’ять елеваторних комплексів та два перевантажувальних термінали у Полтавській області, по одному перевантажувальному терміналу в Черкаській, Запорізькій та Миколаївській областях. Флот компанії налічує 24 несамохідних судна та 4 буксири. На ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан» повним ходом йде будівництво серії буксирів POSS-115. Перший буксир із серії було спущено на воду 31 травня 2011 р. В планах компанії також будівництво серії із 30 пасажирських суден.

У 2011 році Херсонщина зібрала рекордний урожай зернових – 2,5 млн тонн зернових. А в планах нашої компанії збільшення обсягів водних вантажоперевезень до 2,5 млн тонн протягом навігаційного сезону.

В результаті реалізації інвестпрограми аграрії на місцях зможуть здешевити логістичну складову та збільшити прибутковість власного виробництва в середньому на 50 грн. на кожній тонні.

До причалів перевантажувальних терміналів у смт Нововоронцовка та смт Козацьке будуть підходити несамохідні судна компанії вантажопідйомністю 4500 тонн – і звідси буде можливим здійснювати експорт зерна напряму до країн-імпортерів, наприклад, до тієї ж Саудівської Аравії. Завдячуючи збільшенню водних перевезень автомобільний потік на дорогах Херсонщини зменшиться на 125 тисяч машин. Окрім того, це дасть змогу зберегти унікальну екологію краю.

Введення в дію підприємств означатиме і розвиток інфраструктури, і вливання у бюджети всіх рівнів, і нові робочі місця, і гідну заробітну плату.

Планова вартість будівництва перевантажувальних терміналів – 160 млн грн. кожен».

Тож в ході роботи форуму відбулася презентація інвестиційного потенціалу регіону, діючих та майбутніх інвестпроектів, зокрема обговорення перспектив співробітництва влади і бізнесу та підписання низки угод.

Під час форуму Микола Костяк та Андрій Волік від імені обласної адміністрації та компанії-інвестора відповідно підписали меморандум про партнерство та співробітництво, підтвердивши, що новим перевантажувальним терміналам на берегах Дніпра бути, розвиткові інвестиційної програми «НІБУЛОНа» в регіоні бути!

Це свідчить про публічний старт широкомасштабної кампанії зі стрімкого реформування соціально-економічної сфери Херсонщини, активну участь у якій бере компанія «НІБУЛОН».

Прочитали: [2350]
Останні новини
20 серпня 2019
Офіційно повідомляємо, що ТОВ СП «НІБУЛОН» не має на території Російської Федерації будь-яких рахунків, майна чи підприємств.
16 серпня 2019
Сьогодні, 16 серпня, на вантажному причалі філії «Голопристанська» ТОВ СП «НІБУЛОН» відбулось завантаження несамохідного судна найсмачнішими та з сертифікатом якості херсонськими кавунами і динями, які вже вночі відправляться до Києва.
Вгору