ТОВ СП «НІБУЛОН» відвідала делегація компанії «НУСІІД»

16 серпня 2012
Джерело: Прес-центр
13 серпня 2012 року керівництво компанії «НІБУЛОН» провело переговори з представниками компаній «НУСІІД» та «Агросфера», які в рамках свого офіційного візиту до України відвідали наше підприємство.

13 серпня 2012 року генеральний директор компанії «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський за участю його заступника з виробництва Костянтина Хмельницького провели переговори з представниками компаній «НУСІІД» та «Агросфера», які в рамках свого офіційного візиту до України відвідали наше підприємство.

До складу офіційної делегації увійшли: головний координатор селекційних програм компанії «НУСІІД» Еррол Корсан (Австралія); директор компанії «НУСІІД Європа» Ернст Топітчниг (Австрія); головний селекціонер «НУСІІД Європа» Деян Янович (Сербія); менеджер з розвитку ринків України та Росії Геннадій Горлач; директор ТОВ «Агросфера» Сергій Мудрак та начальник відділу продажу насіння Олександр Рубльов.

В ході переговорів розглядалися питання перспективи співпраці між компаніями з поставки насіння сорго селекції «Річардсонсіідс» (виробництва США).

Під час свого візиту до ТОВ СП «НІБУЛОН» гості також відвідали унікальний перевантажувальний термінал компанії для перевалки зернових та олійних культур, який є своєрідною візитною карткою м. Миколаєва. Делегація ознайомилася з роботою підприємства та перевантажувального термінала, унікальною логістичною інфраструктурою компанії, а також оглянула оснащену найсучаснішим обладнанням хіміко-технологічну лабораторію.

Наступного дня на адресу ТОВ СП «НІБУЛОН» надійшов лист, в якому Ернст Топітчниг висловив вдячність за гостинність та теплий прийом, який вони відчули під час візиту до ТОВ СП «НІБУЛОН». У листі також йдеться про зацікавленість у подальшій співпраці та бажання зустрітися із представниками «НІБУЛОНа» у найближчому майбутньому вже на території заводу компанії «НУСІІД» у штаті Техас (США).

Прочитали: [1758]
Останні новини
20 серпня 2019
Офіційно повідомляємо, що ТОВ СП «НІБУЛОН» не має на території Російської Федерації будь-яких рахунків, майна чи підприємств.
16 серпня 2019
Сьогодні, 16 серпня, на вантажному причалі філії «Голопристанська» ТОВ СП «НІБУЛОН» відбулось завантаження несамохідного судна найсмачнішими та з сертифікатом якості херсонськими кавунами і динями, які вже вночі відправляться до Києва.
Вгору