ТОВ СП «НІБУЛОН» відвідали представники корпорації «CASE NEW HOLLAND»

10 серпня 2012
Джерело: Прес-центр
8 серпня 2012 року генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський, за участю фахівців сервісної служби компанії, провів переговори з директором представництва корпорації «CASE NEW HOLLAND» в Україні та Молдові Ребіяром Антуаном-Кристофом Дені

8 серпня 2012 року генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський, за участю фахівців сервісної служби компанії, провів переговори з директором представництва корпорації «CASE NEW HOLLAND» (CNH) в Україні та Молдові Ребіяром Антуаном-Кристофом Дені, а також представниками компанії «НовоФарм» (яка є офіційним дистриб’ютором техніки корпорації «CNH» в Україні) Василем Шубою та Євгеном Михайліченком.
 
В ході зустрічі були обговорені питання щодо перспектив розвитку співробітництва ТОВ СП «НІБУЛОН» та виробника сільгосптехніки корпорації «CNH».
 
Обговорювалися також питання щодо перспективи оновлення машинно-тракторного парку. Обидві сторони висловили готовність та бажання продовжувати подальшу співпрацю.
 
На сьогодні до складу машинно-тракторного парку компанії «НІБУЛОН», який налічує більше 550 одиниць техніки, входять 22 важких трактори «CASE МХ-310», 1 важкий трактор «Case 8940», 8 зернозбиральних комбайнів «Case 2166» та 16 зернозбиральних комбайнів «Case 2388», а також 8 передпосівних культиваторів «Case–Tiger–Mate 2».
 
Для більш детального ознайомлення з процесом експлуатації вказаної сільгосптехніки безпосередньо на виробництві, представники компанії виробника відвідали філію «Снігурівська» ТОВ СП «НІБУЛОН» (Миколаївська обл.), де на сьогодні активно працюють 5 важких тракторів «CASE МХ-310».
 
Того ж дня гості відвідали і перевантажувальний термінал компанії у м. Миколаєві.

 

Прочитали: [2281]
Останні новини
18 липня 2019
Цьогорічна збиральна кампанія ранніх зернових культур на виробничих філіях ТОВ СП «НІБУЛОН» наближається до свого завершення. Так, до збирання залишилося вже менше ніж 13 тис. га (36 %), тож за сприятливих погодних умов до кінця цього місяця підприємства компанії мають відзвітувати про завершення жнив.
17 липня 2019
Днями суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» відвідали студенти географічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка.
Вгору