У нас є чим вразити!

4 травня 2012
2 травня миколаївський перевантажувальний термінал компанії «НІБУЛОН» відвідали французькі аграрії та представники компанії «Агрітель».

2 травня миколаївський перевантажувальний термінал компанії «НІБУЛОН» відвідали французькі аграрії та представники компанії «Агрітель».

Варто зазначити, що візити представників аграрного сектору Франції відбуваються регулярно і стали вже, свого роду, доброю традицією. А наша компанія вже давно ефективно співпрацює з відомими французькими установами, серед яких: BNP Paribas, Credit Agricole.

Гості ознайомилися з виробничими потужностями підприємства. Зокрема, їх вразили нові лабораторії. «Під час нашого минулорічного візиту, цей лабораторний комплекс лише готувався до запуску. Сьогодні ж, коли лабораторії працюють, ми маємо змогу побачити високий рівень як оснащеності цього комплексу, так і високу кваліфікацію його працівників. Ми багато подорожували, але такої лабораторії не бачили», - зауважив Олів’є Буле (компанія «Агрітель»).

Європейські аграрії також мали змогу побачити і «НІБУЛОНівський» флот та дізнатися про інвестиційний проект компанії з відродження транспортної річкової інфраструктури України. Після побаченого, фермери зауважили про важливість такого проекту не лише для компанії, але й для країни в цілому, адже переваги такої діяльності очевидні.

Зустрілися французькі аграрії і з генеральним директором компанії Олексієм Вадатурським, який охоче поспілкувався з гостями. Відповідаючи на запитання, О.О. Вадатурський зазначив, що Україна має величезний аграрний потенціал, а можливість вирощувати 80 мільйонів зерна не така вже й недосяжна ціль. А при такому потенціалу, цілком можливо збільшити й експортні обсяги до відмітки в 50 мільйонів тонн. Тож працювати є над чим. І хоча сьогодні умови ведення бізнесу в Україні не найлегші, Олексій Вадатурський запропонував європейцям не чекати, поки інвестиційну привабливість країни хтось створить замість них, а самостійно приїжджати, вкладати кошти в будівництво, вирощувати сільськогосподарську продукцію і самостійно створювати привабливий інвестиційний клімат країни.

Прочитали: [1857]
Останні новини
20 серпня 2019
Офіційно повідомляємо, що ТОВ СП «НІБУЛОН» не має на території Російської Федерації будь-яких рахунків, майна чи підприємств.
16 серпня 2019
Сьогодні, 16 серпня, на вантажному причалі філії «Голопристанська» ТОВ СП «НІБУЛОН» відбулось завантаження несамохідного судна найсмачнішими та з сертифікатом якості херсонськими кавунами і динями, які вже вночі відправляться до Києва.
Вгору