У «НІБУЛОНі» в розпалі весняно-польові роботи

13 квітня 2018
Джерело: Прес-центр
У виробничих філіях компанії «НІБУЛОН», що розташовані в одинадцяти областях України, активно триває комплекс весняно-польових робіт – сівба та первинний догляд за посівами.

Так, минулого тижня підрозділи компанії завершили ранньовесняне підживлення озимих культур у філіях південного та західного регіонів. Загалом підживлено 29 тис. га озимих зернових та ріпаку. Наразі розпочалися роботи з підживлення озимої пшениці й у філіях східного регіону, оскільки потеплішало тут пізніше.

Тим часом виробничі філії ТОВ СП «НІБУЛОН» розпочали проведення першої культивації, а також роботи з обробітку ґрунту. Станом на сьогодні виконано близько 10 тис. га боронування зябу, що становить 20 % від запланованого обсягу. У розпалі боронування озимих та зябу.

У Миколаївській області повністю завершено сівбу ярого ячменю на площі близько 1000 га.

Варто зазначити, що для забезпечення високої якості зерна, урожайності та збереження родючості ґрунтів «НІБУЛОН» застосовує азотні та комплексні мінеральні добрива, засоби захисту рослин вітчизняних і зарубіжних виробників, використовує найкраще насіння. На сьогодні підприємства компанії повністю забезпечені насінням зернових і просапних до весняної сівби під урожай 2018 року. До того ж, фахівцями виробничого відділу постійно випробовуються інноваційні продукти й технології, завдяки яким показники виробництва залишаються високими.

Для виконання комплексу робіт компанією було здійснено оновлення парку сільськогосподарської техніки вітчизняного та імпортного виробництва, що налічує близько 3000 одиниць. Окрім того, на початку року «НІБУЛОН» оголосив про плани щодо інвестицій в обсязі 6 млн дол. США в оновлення сільськогосподарської техніки. І вже 29 березня на перевантажувальному терміналі компанії у Миколаєві були презентовані доставлені в Україну сім нових тракторів Fendt 1038 VARIO, придбані за зовнішньоекономічним контрактом із німецькою компанією AGCO International GmbH, а також вісім із 22 білоруських тракторів МТЗ 952.3, які укомплектовані індивідуально під потреби нашої компанії, що дає змогу більш ефективно використовувати трактор на весняно-посівних роботах та сівбі озимих. Впроваджуючи стратегію оновлення парку зернозбиральних комбайнів, вже на сьогодні поставлено на філії південного регіону перші п’ять одиниць комбайнів Case та жаток до них.

Незважаючи на те, що цьогорічна весна видалася пізньою, завдяки злагодженим діям фахівців компанії «НІБУЛОН» комплекс весняно-польових робіт буде виконано в сприятливі агротехнічні терміни. 

Прочитали: [684]
Останні новини
20 липня 2018
У 2017/18 маркетинговому році частка вантажів компанії, транспортованих річкою, склала понад 50 %. Втім «НІБУЛОН», будучи соціально відповідальною компанією, не лише переорієнтовує свої вантажі на воду, розвантажуючи таким чином автошляхи на сотні тисяч вантажівок та заощаджуючи мільярди бюджетних коштів на їх ремонті, але й інвестує значні фінансові кошти у відновлення покриття доріг загального користування.
19 липня 2018
17 липня суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» відвідала делегація професорів з інституту суднобудування Харбінського Інженерного Університету (Китайська Народна Республіка).
Вгору