В гостях у ТОВ СП "НІБУЛОН" - представники компанії «Джон Дір Україна»

16 вересня 2009
Джерело: Прес-центр
15 вересня на перевантажувальному терміналі для зернових та олійних культур ТОВ СП "НІБУЛОН" побували іноземні гості – представники компанії «Джон Дір Україна».

Не втомлюється компанія «НІБУЛОН» приймати шанованих гостей! Їдуть вони звідусіль, аби на власні очі побачити прославлене далеко за межами України підприємство.

Ось і цього разу, 15 вересня, на перевантажувальному терміналі для зернових та олійних культур побували іноземні гості – представники компанії «Джон Дір Україна»: Пітер Крімм, генеральний директор компанії, та Махе Райнер, журналіст.

Кажучи про ціль візиту, зазначимо, що гостей цікавило про компанію абсолютно все: і сфера діяльності, і організація виробництва, й історія розвитку.

Побувавши на перевантажувальному терміналі, гості ознайомились із принципом його роботи. Сказати, що вони були вражені – не сказати нічого. Вони знаходились під грандіозним враженням від побаченого! Пітер Крімм зауважив: «До цього часу я вважав, що в Німеччині надзвичайно розвинене сільське господарство. Але після побаченого я розумію, що розвинене воно в Україні. У нас немає таких терміналів, немає таких обсягів. Справді, ваша країна здатна годувати всю Європу».

На питання гостей, що стосувалися виробництва, відповідав заступник генерального директора з виробництва Хмельницький К.В. Цікавий факт: представників компанії «НІБУЛОН» приголомшили показники врожайності, яка у німців подекуди сягає 140 центнерів з гектара. Але досягаються такі обсяги ціною величезних хімічних «вливань» у ґрунт, на відміну від вітчизняного землеробства.

По закінченні екскурсії гості зустрілися з генеральним директором ТОВ СП «НІБУЛОН», Героєм України О.О. Вадатурським. Обмінявшись дружнім рукостисканням, прийнялися до розмови.

Розпочали гості із… кризи. На питання, чи торкнулася вона «НІБУЛОНу», О.О. Вадатурський відповів: «Це вас криза торкнулася. А у нас кризи немає! Он навіть американці це зрозуміли – і прониклися повагою. Вони тепер змагаються за право бути нашими партнерами, навіть техніку почали модернізувати, аби ми із ними контракти уклали.

Ми завжди працювали стабільно, не дивлячись ні на які світові чи внутрішньодержавні потрясіння. Саме наша компанія першою в Україні 1998 року отримала кредит від світового банку. А тоді, згадайте, в Україні тривала гіперінфляція! Цього року ми розпочали найбільший за всю історію інвестиційний проект – будуємо власний флот, нарощуємо виробничі потужності. Ось вам реальний доказ, що криза нас не торкнулась. Про яку кризу ще може йти мова?!

Якби всі компанії в Україні працювали так само, як ми, то наша держава давно би була аграрним лідером».

Зацікавилися гості і умовами ведення бізнесу в Україні: чи складно, чи відчувається підтримка держави. О.О. Вадатурський відповів на це: «Американцям, наприклад, значно простіше. У них є підтримка з боку держави (кредити тощо), держава піклується про свої компанії на світовому ринку. А у нас немає пророка у своїй Вітчизні. Тому і має жорстку конкуренцію з іноземними компаніями. Та не дивлячись ні на що, в Україні ми – найкращі. І в світі дуже добре відомі.

Мене питають, а чому б нам не переїхати за кордон, адже тоді і можливості для ведення бізнесу стали би ширші. Але ми – українська компанія, і ми не збираємося нікуди їхати. Ми працювали, працюємо і будемо працювати в інтересах України».

Прозвучало питання і актуальне зараз в світі біологічне землеробство. На що Олексій Опанасович мовив: «Це явище, звичайно, заслуговує уваги. Думаю, «НІБУЛОН» буде співпрацювати і з такими аграріями».

Звичайно, гостей зацікавив секрет успіху компанії – як можна досягати таких результатів і, що саме головне, такої стабільності? «Секрету тут немає, – мовив О.О. Вадатурський, – вся справа у молоді. Саме за нею майбутнє компанії. Ми співпрацюємо з 24 українськими вузами. Наш рівень дозволяє приймати на практику, а по її завершенні лишати у себе молодих та перспективних спеціалістів. Ось чому середній вік нашої компанії складає 29 років».

«Олексію Опанасовичу, – під кінець бесіди запитав Махе Райнер, – майбутнє України за європейською інтеграцією?»

«Я цілком підтримую намагання Президента, Прем’єр-Міністра України, аби Україна була європейською державою. А наша компанія вже інтегрується у світову економіку. Майбутнє України – бути зі світовою економікою. Ні для кого ні секрет, що ми можемо на рівних конкурувати із європейцями».

Фінальним акордом стали відвідини гостями Миколаївської ЗОШ №57, яка є підшефною школою компанії. Побачене приємно здивувало іноземних друзів – таку турботу про майбутнє покоління рідко коли зустрінеш, навіть у Німеччині. Підтвердженням стали і слова Махе Райнера, коли він оглядав подароване компанією «НІБУЛОН» обладнання: «Такого обладнання немає в багатьох школах Німеччини. Вашим дітям надзвичайно пощастило, що є такі люди, як О.О. Вадатурський, які так про них піклуються. Це дивовижно! В мене просто немає слів!"
 
Пропонуємо Вашій увазі фоторепортаж, який передасть всю атмосферу та значущість події, що відбулася.
Прочитали: [3710]
Останні новини
20 серпня 2019
Офіційно повідомляємо, що ТОВ СП «НІБУЛОН» не має на території Російської Федерації будь-яких рахунків, майна чи підприємств.
16 серпня 2019
Сьогодні, 16 серпня, на вантажному причалі філії «Голопристанська» ТОВ СП «НІБУЛОН» відбулось завантаження несамохідного судна найсмачнішими та з сертифікатом якості херсонськими кавунами і динями, які вже вночі відправляться до Києва.
Вгору