ВЕСНЯНО-ПОЛЬОВІ РОБОТИ В РОЗПАЛІ!

26 лютого 2019
Джерело: Прес-центр
У лютому на виробничих підрозділах компанії «НІБУЛОН» стартували весняно-польові роботи, а саме ранньовесняне підживлення по мерзлоталому ґрунту, що ознаменувало початок нового сільськогосподарського сезону.

Перше підживлення озимих є дуже важливою агротехнічною операцією, її мета – активізація відростання надземних органів рослин, пошкоджених під час зимівлі, та кореневої системи. Якісне підживлення позитивно впливає на формування колосків в колосі й є основою формування високого врожаю ранніх.

На сьогодні аграріями компанії підживлення проведено на площі більше 25000 га, що складає 70% від запланованих обсягів.

Традиційно першими до робіт стали філії південного регіону, де наразі роботи виконано на площі 14300 га, що складає 85% робіт від загального обсягу.

Долучилися й філії західного регіону – виконали роботи на площі 9500 га, що складає 95% робіт від загального обсягу.

Компанія повністю забезпечена добривами для виконання усіх робіт з підживлення ґрунту в заплановані терміни. Для посіву ярих культур закуплено складні добрива, найближчим часом відбудеться поставка мінеральних добрив.

Також виробничим відділом компанії активно ведуться роботи з закупівлі насіннєвого матеріалу (закуплено 80% від загального обсягу) від надійних світових та вітчизняних компаній-виробників,  серед них – Pioneer, Monsanto та ін.

Загалом компанія готова до циклу весняно-польових робіт. На сьогодні виробничі філії  забезпечені усією необхідною сільськогосподарською технікою та якісними добривами для проведення комплексу весняно-польових робіт в заплановані терміни. Бажаємо усім аграріям сприятливої погоди та гарного врожаю!

Прочитали: [451]
Останні новини
23 травня 2019
18 травня 2019 року на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» відбувся спуск першого 140-метрового судна компанії – унікального перевантажувача «NIBULON MAX» пр. П-140.
21 травня 2019
Днями на перевантажувальний термінал і суднобудівний завод ТОВ СП «НІБУЛОН» завітали вчителі та учні Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №54.
Вгору