Херсонські кавуни знову прямують до Києва

14 серпня 2019
Джерело: Прес-центр
16 серпня на вантажному причалі філії «Голопристанська» ТОВ СП «НІБУЛОН» відбудеться завантаження несамохідного судна компанії 400 тоннами стиглих і смачних херсонських кавунів, зібраних з полів місцевих господарств. Відправка кавунів відбудеться 17 серпня.
Херсонські кавуни знову прямують до Києва
Херсонські кавуни знову прямують до Києва
Херсонські кавуни знову прямують до Києва
Херсонські кавуни знову прямують до Києва

Уже наступного тижня несамохідне судно NBL-90 у супроводі буксира  модернізованого проєкту 121М «Нодарі Чантурія», спущеного на воду в червні 2017 року під іменням відомого миколаївського суднобудівника, прибуде до перевантажувального термінала компанії у Переяславі-Хмельницькому. Саме звідси солодку ягоду вже доставлятимуть у столичні супермаркети торгової мережі  «Сільпо» підприємства «Fozzy Group».

Це вже третій рік поспіль смачні кавуни Херсонщини відправляються до Києва безпосередньо нібулонівським флотом. Так, у 2017 році за підтримки Агентства США з міжнародної допомоги USAID у рамках пілотного проєкту «Створення ефективного логістичного ланцюга постачання плодово-овочевої продукції» від причалу філії «Голопристанська» відчалило перше за останні 15 років несамохідне судно з 300 тоннами солодкої ягоди, якою вже через 4 доби смакували жителі та гості столиці.  Ця подія буквально підірвала інформаційний простір і стала топ-новиною інформагенцій та соціальних мереж, а «кавуни з баржі» в супермаркетах були просто нарозхват. Не менш грандіозною стала відправка понад 400 тонн кавунів і в серпні минулого року.

Доставка саме водним транспортом овочів і фруктів із півдня України на північ не лише суттєво зменшує їх втрати, адже вантажиться продукція не насипом, як зазвичай, а в спеціальних контейнерах, окрім того, зважаючи на те, що вода в цьому випадку є природним охолоджувачем, плодово-овочева продукція не перегрівається і потрапляє в торгові мережі в кращому вигляді як всередині, так і зовні. Таким чином, застосований компанією «НІБУЛОН» ланцюжок постачання не лише зберігає якість продукції, а й допомагає в розширенні ринків збуту сезонної продукції і розвантажує автошляхи країни.

У нинішніх умовах попит на транспортування плодоовочевої продукції водним транспортом величезний. Так, у нашій країні є області, в яких не росте або не дозріває те, що на півдні збирають у надлишку. І в «НІБУЛОНа», наприклад, є всі умови і потужності (12 річкових перевантажувальних терміналів, сучасний флот) для виконання навантажувально-розвантажувальних робіт і забезпечення доставки якісних  і натуральних овочів і фруктів в інші області України на Дніпрі.

 «НІБУЛОН» виступає за те, щоб перевезення фруктової та овочевої продукції водою відбувалось на постійній основі, а не було лише поодиноким явищем.  Зважаючи на те, що компанія на безоплатній основі надає для завантаження/розвантаження кавунів у Голій Пристані та Переяславі-Хмельницькому відповідно свої причали, а також необхідну техніку, вартість кінцевої доставки продукції за 1 кг зменшується майже вдвічі. Але для того, щоб такі перевезення насправді стали беззбитковими, необхідно створити конкурентні умови для перевізника порівняно з іншими видами транспорту. Зокрема, зняти надмірне податкове навантаження на український внутрішній водний транспорт, що і заважає повноцінному розвитку вантажного судноплавства на внутрішніх водних шляхах. Йдеться про акцизний податок на пальне, плату за розведення та/або підіймання ферм мостів; плату за проходження шлюзами Дніпровського каскаду; рентну плату за спеціальне використання води. Тільки скасування таких платежів дозволить зробити водний транспорт конкурентоспроможним порівняно із залізничним та автомобільним. 

Прочитали: [478]
Останні новини
23 серпня 2019
На будівельному майданчику у м. Хмільник вже в розпалі забиття паль та формування фундаментів під основні об`єкти нового комплексу з приймання, зберігання та відвантаження зернових і олійних культур на залізничний транспорт у Вінницькій області.
23 серпня 2019
На суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» на NIBULON MAX уже встановили носовий кран фірми Liebherr-MCCTEC Rostock GmbH типу CBG360 вантажопідйомністю 45 тонн, готується до монтажу кормовий кран.
Вгору