Японці зацікавлені у співпраці з українським сільгоспвиробником

11 грудня 2009
Джерело: Прес-центр
11 грудня Перевантажувальний термінал для зернових і олійних культур у м. Миколаєві відвідали гості з Японії.

11 грудня Перевантажувальний термінал для зернових і олійних культур у м. Миколаєві відвідали гості з Японії. Метою приїзду стало бажання ознайомитись із ситуацією в агропромисловому комплексі України, визначити перспективи розвитку економічних відносин між Японією і Україною. Делегація складалася з представників Міністерства закордонних справ і Міністерства сільського господарства, лісництва і риболовлі.

Гості з великим зацікавленням оглянули наш Перевантажувальний термінал, адже попередньо з таким же візитом вони відвідали філію «Вітове» у Черкаській обл., з метою ознайомлення з інвестиційним проектом компанії - відродження Дніпра як транспортної артерії України.

Особливу увагу члени делегації приділили питанням аграрної політики, ринків збуту с/г продукції, експорту зернових, інвестування в аграрний комплекс України, регулювання земельних питань.
Японські гості висловили свою щиру повагу до національного інвестора і зернотрейдера ТОВ СП «НІБУЛОН» і зазначили свою зацікавленість у можливості майбутньої співпраці.
Прочитали: [2952]
Останні новини
23 серпня 2019
На будівельному майданчику у м. Хмільник вже в розпалі забиття паль та формування фундаментів під основні об`єкти нового комплексу з приймання, зберігання та відвантаження зернових і олійних культур на залізничний транспорт у Вінницькій області.
Вгору