Японія – країна самураїв та… українського зерна?

10 жовтня 2012
Джерело: Прес-центр
5 жовтня 2012 року експерти японської сільськогосподарської корпорації «Agriculture and Livestock Industries Corporation of Japan» (ALIC) відвідали компанію «НІБУЛОН», а саме перевантажувальний термінал філії «Переяславська» (Київська область).

Торговельно-економічні зв’язки між Японією та Україною розвиваються швидкими темпами. Зокрема, слід відзначити стрімке зростання експорту зернових культур, в основному кукурудзи, з України до Японії. Зокрема, у 2011/12 МР частка експорту кукурудзи до цієї країни становить 24% від світового, а загальноукраїнський експорт цієї культури до Японії за останні роки виріс до 5%. У 2011/12 МР «НІБУЛОН» вперше здійснив поставку кукурудзи до Японії, відповідно до американських стандартів якості (раніше компанія експортувала в цю країну ячмінь і пшеницю).

Відтак японська сторона приділяє значну увагу всебічному вивченню можливостей та потенціалу сільського господарства України, в тому числі з виробництва та експорту зерна.

З цією метою експерти японської сільськогосподарської корпорації «Agriculture and Livestock Industries Corporation of Japan» (ALIC) 5 жовтня 2012 року відвідали компанію «НІБУЛОН», а саме перевантажувальний термінал філії «Переяславська» (Київська область). Дана корпорація є незалежною адміністративною агенцією, підзвітною Міністерству сільського та рибного господарства Японії. У складі делегації перевантажувальний термінал відвідали доктор Щунічі Шінкава, головний дослідник корпорації, та пан Таканорі Ямагамі, дослідник.

Ціллю візиту стали детальне ознайомлення із підприємством, технологічними процесами, технічним оснащенням і відтак загальне ознайомлення із компанією «НІБУЛОН».

Під час екскурсії перевантажувальним терміналом гості:

– відвідали лабораторію підприємства, де ознайомились із обладнанням, а також їм було продемонстровано процеси відбору проб зерна та визначення його якості;

– ознайомились із технологічними процесами на підприємстві, зокрема процесом приймання зерна – від отримання документів від постачальника, зважування та аналізу, до розвантаження;

– окремо оглянули в роботі модернізовані сушарки «Mathews Company 3180» (США), що використовуються на філії, ознайомилися з їх технічними характеристиками;

– ознайомились із пилоочисним обладнанням «Simatek» (Данія), встановленим на філії;

– ознайомились з процесом завантаження несамохідного судна компанії за допомогою суднонавантажувальної машини «Telestack» (Великобританія);

– отримали наочне уявлення про власний несамохідний та буксирний флот компанії «НІБУЛОН».

В ході ознайомлення із підприємством та бесіди гостей із фахівцями компанії, зокрема заступником генерального директора із забезпечення якості та зберігання продукції Олександром Хохловим, було обговорено низку питань, а саме:

– системи контролю за якістю зерна та зокрема кукурудзи;

– виробництво зернових;

– причини та фактори збільшення виробництва кукурудзи в Україні та світі;

– контроль імпортного посівного матеріалу, зокрема на вміст ГМО;

– умови експорту кукурудзи;

– особливості ринкових операцій під час продажу зерна (кукурудзи).

Візит японської делегації засвідчив: у світлі сучасних змін на світовому аграрному ринку, враховуючи зміни позицій його ключових гравців, появу та укріплення позицій нових потужних експортерів та імпортерів, Україні заготовлена роль одного з найбільш потужних світових постачальників сільськогосподарської продукції. Розширення ринку вітчизняного експорту – це своєрідний знак потужним імпортерам, заклик проявляти більшу зацікавленість українськими аграрними можливостями. Одну з ключових ролей у розширенні української присутності на світовому продовольчому ринку має зіграти компанія «НІБУЛОН». Недарма нові потенційні партнери приділяють нам таку пильну увагу…

Прочитали: [1808]
Останні новини
20 серпня 2019
Офіційно повідомляємо, що ТОВ СП «НІБУЛОН» не має на території Російської Федерації будь-яких рахунків, майна чи підприємств.
16 серпня 2019
Сьогодні, 16 серпня, на вантажному причалі філії «Голопристанська» ТОВ СП «НІБУЛОН» відбулось завантаження несамохідного судна найсмачнішими та з сертифікатом якості херсонськими кавунами і динями, які вже вночі відправляться до Києва.
Вгору