За ініціативою обласної і міської влади створено Миколаївську обласну організацію Героїв

23 вересня 2010
Джерело: Прес-центр
21 вересня на Перевантажувальному терміналі ТОВ СП «НІБУЛОН» було створено Обласну організацію Героїв, до складу якої увійшли усі Герої Радянського Союзу, Герої Соціалістичної Праці, Герої України та повні кавалери Ордену Слави, які мешкають у Миколаєві.

Пам’ять – вічна і нетлінна. Вона живе в людських серцях як повага до тих, хто через тяжкі випробування і незважаючи на перешкоди творив історію нашої держави. 

21 вересня на Перевантажувальному терміналі ТОВ СП «НІБУЛОН» відбулась історична подія – створення Обласної організації Героїв, до складу якої увійшли усі Герої Радянського Союзу, Герої Соціалістичної Праці, Герої України та повні кавалери Ордену Слави, які мешкають на території Миколаївської області.

Участь у заході взяли голова Миколаївської облдержадміністрації Круглов Микола Петрович, голова Миколаївської обласної ради Демченко Тетяна Василівна, голова Миколаївської міської ради Чайка Володимир Дмитрович, голови держадміністрацій районів міста.

Урочистий захід відкрив голова міської ради ветеранів генерал Лютиков Іван Федорович: «За 8 років міська рада ветеранів за допомогою нашого мера Володимира Дмитровича Чайки створила 10 ветеранських організацій. Спілкуючись та проводячи зустрічі з Героями та Кавалерами ордену Слави Миколаївської області, у нас з’явилась ідея створення нової обласної організації».

Керівником новоствореної організації Героїв Радянського союзу, України, Соціалістичної Праці та Кавалерів трьох орденів трудової Слави було почесно і одностайно обрано Героя України, генерального директора ВАТ «Вадан Ярдс Океан» Миколу Павловича Романчука.

Голова Миколаївської облдержадміністрації М.П. Круглов подякував почесним гостям, зауваживши, яке велике значення їх досвід та вміння мають для наступних поколінь: «Хочу акцентувати увагу на тому, що ви – не об’єднання ветеранів, а саме об’єднання Героїв. Від вашої позиції, від вашої підтримки тих чи інших ініціатив обласної громади і обласної влади, просто від ваших підписів багато залежить. Ті, до кого ви звертаєтесь, зокрема, керівники центральних органів державної влади, добре розуміють, що за вами – досвід і праця поколінь, а ваші заслуги перед державою і суспільством ніколи не будуть знецінені. Тому я просив би вас  надавати нам підтримку, коли це потрібно для захисту інтересів обласної громади. А ще – бути дієвими  радниками для молоді, бо ви є втіленням справжнього професіоналізму, а за складні роки розбудови держави систему передавання професійного досвіду було майже втрачено. Дякую вам за вашу активну життєву позицію і зичу доброго здоров’я».

Привітав Микола Петрович і господаря заходу – генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН», Героя України О.О. Вадатурського: «Олексій Опанасович заслужив своє звання Героя, адже в такі непрості часи зміг створити таке серйозне підприємство, стати національним інвестором та  зернотрейдером, прославляючи Україну на світових ринках».

Приєдналась до слів М.П. Круглова і голова Миколаївської обласної ради Демченко Тетяна Василівна: «Ці люди заслужили свої нагороди, свої звання не просто, а тяжкою працею, тяжкими бойовими заслугами і сьогодні на Миколаївщині ведеться велика робота по відтворенню куточків та музеїв бойової слави у кожному навчальному закладі з метою виховання наступних поколінь».

На правах господаря звернувся до гостей генеральний директор компанії «НІБУЛОН», Герой України О.О. Вадатурський запросив усіх присутніх на ознайомчу екскурсію унікальним підприємством, зауваживши, що йому дуже приємно приймати сьогодні таких поважних людей, про героїчні подвиги яких чув ще багато років тому: «Кожного дня я змушений доводити почесне звання Героя. Ви давали опір ворогам держави, піднімали занедбане післявоєнне господарство, а я, як патріот міста, області та України в цілому сьогодні прагну здолати всі перепони, що стоять на шляху втілення в життя проекту відродження економіки держави».

Наприкінці засідання Герої Радянського Союзу, України, Соціалістичної Праці та Кавалери трьох орденів трудової Слави отримали з рук Миколи Петровича Круглова, Тетяни Василівни Демченко та Володимира Дмитровича Чайки грошові премії. Міський голова подякував Героям за історичне значення їх життя, праці, ставлення до держави.

В компанії «НІБУЛОН» шанувалась і буде шануватись самовіддана людська праця, здатна на подвиг, що не знає перешкод і обмежень. Ми дякуємо тим, хто тяжкою працею та у смертельних боях захистив нашу Батьківщину, зберіг життя мільйонів людей. Сьогодні молодий колектив «НІБУЛОНа» готовий перейняти цю почесну естафету, боротися за світле майбутнє України.

Прочитали: [2831]
Останні новини
20 серпня 2019
Офіційно повідомляємо, що ТОВ СП «НІБУЛОН» не має на території Російської Федерації будь-яких рахунків, майна чи підприємств.
16 серпня 2019
Сьогодні, 16 серпня, на вантажному причалі філії «Голопристанська» ТОВ СП «НІБУЛОН» відбулось завантаження несамохідного судна найсмачнішими та з сертифікатом якості херсонськими кавунами і динями, які вже вночі відправляться до Києва.
Вгору