Захоплююча екскурсія по терміналу

20 червня 2008
Джерело: Прес-центр
„НІБУЛОН" відвідали учні 9-х класів 57-ї миколаївської школи.
Ось і відлунав останній дзвоник! Минула тривожна пора екзаменів. Настало довгоочікуване літо. Радість від здачі останнього іспиту була поєднана з цікавою екскурсією на перевантажувальний термінал ІБУЛОНу", яку організував давній друг нашої школи Олексій Опанасович Вадатурський. Під час навчального року наші учні користувались подарованою Олексієм Опанасовичем комп`ютеризованою бібліотекою, пізнавали ази електроніки в двох сучасних комп`ютерних класах, облаштованих "НІБУЛОНом". А цього разу Олексій Опанасович подарував нам можливість чудово відпочити. Під час екскурсії ми прогулялись по території цього сучасного підприємства, побували в лабораторії, на очисних спорудах, на причалі побачили завантаження судна,  каталися на катері, смакували булочками і соком. Але в особливому захваті всі були від спілкуваня із службовою собакою-прикордонником. Також нам дуже сподобалися величезні купола-зерносховища. Від своїх однокласників хочемо  подякувати Олексія Опанасовича та весь колектив "НІБУЛОНу"  за те, що останній день цього навчального року для дев`ятикласників 57-ї школи запам`ятається чудовими спогадами.
 

Людмила Грішман, Ольга Агєєнко,

учениці 9 - В классу,

ЗОШ № 57 м. Миколаїв.

Відвідання терміналу учнями школи №57: 

Прочитали: [3861]
Останні новини
18 липня 2019
Цьогорічна збиральна кампанія ранніх зернових культур на виробничих філіях ТОВ СП «НІБУЛОН» наближається до свого завершення. Так, до збирання залишилося вже менше ніж 13 тис. га (36 %), тож за сприятливих погодних умов до кінця цього місяця підприємства компанії мають відзвітувати про завершення жнив.
17 липня 2019
Днями суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» відвідали студенти географічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка.
Вгору