Зміни до Податкового кодексу України!

12 грудня 2014

Законом України від 31.07.2014 № 1621 – VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» внесено ряд змін до розділу V «Податок на додану вартість», що наберуть чинності з 01.01.2015 року.

Згідно із внесеними змінами з 01.01.2015 усі податкові накладні (незалежно від суми ПДВ в одній податковій накладній) підлягатимуть реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних (відповідні зміни внесено до п. 11 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України).

Відповідно до змін, внесених до ст. 201 Податкового кодексу України, з 01.01.2015, скасовуються податкові накладні на паперових носіях. Згідно п.п. 15 п. 1 Закону з 01.01.2015 «платник податку зобов’язаний надати покупцю (отримувачу) податкову накладну, складену в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи, та зареєстровану в Єдиному реєстрі податкових накладних".

Відсутність податкової накладної, складеної в електронній формі, та відсутність факту реєстрації продавцем товарів/послуг податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних не дає права на включення сум ПДВ до складу податкового кредиту покупця та не звільняє продавця від обов`язку включення суми ПДВ, вказаної в податковій накладній, до суми податкових зобов`язань за відповідний звітний період.

У зв`язку з тим, що між нашими підприємствами існують договірні відносини, у яких ТОВ СП «НІБУЛОН» виступає покупцем товарів/послуг, просимо Вас підтвердити змогу надавати зареєстровані в Єдиному реєстрі податкові накладні в електронному вигляді, та здійснювати реєстрацію податкових накладних в ЄРПН не пізніше 3-х календарних днів з дати виникнення податкового зобов`язання.

Прочитали: [1615]
Вгору