Працівники ССЗ «НІБУЛОН» успішно пройшли навчання з управління краном LPS180

22 січня 2019
Джерело: Прес-центр
Працівники суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» успішно пройшли навчання з управління електрогідравлічним поворотним портальним краном LPS180, а також з особливостей його обслуговування, що проводилося іноземними фахівцями.

Так, цього місяця кваліфікованими спеціалістами компаній Liebherr-MCCTEC Rostock GmbH і ТОВ «Свіфт Сервіс», що є офіційним представником німецького виробника в Україні, було проведено навчання кранівників та обслуговувального персоналу (слюсарів і електриків) щодо роботи з новим потужним краном, вантажопідйомністю 42 тонни.

У курс навчання кранівників входив початковий інструктаж з пояснення всіх функцій і можливостей крана, детальне ознайомлення з роботою всіх систем, датчиків, панелей управління тощо. Усі здобуті у ході навчання знання та навички закріплювалися практичними заняттями під чітким керівництвом іноземних фахівців. Зокрема навчання з управління краном пройшли три кранівниці ССЗ «НІБУЛОН» з досвідом роботи на портальних кранах різних типів.

Працівників суднобудівного заводу, що обслуговуватимуть кран та забезпечуватимуть його роботу, детально ознайомили з усіма складовими і вузлами потужного підйомного механізму, принципами роботи всіх систем, датчиків, приладів тощо.  Окрім того, представники іноземного виробника надали рекомендації щодо періодичності технічних оглядів, змащування, очищення, перевірки контролю рівня масла.

Нагадаємо, що мобільний портальний кран LPS180, що стане невід'ємною з’єднувальною ланкою між новим збірно-секційним цехом і стапельним майданчиком підприємства, має такі технічні характеристики: максимальний  виліт  стріли  – 35  м,  мінімальний  виліт  стріли – 9  м, максимальна швидкість  підіймання/опускання – 90  м/хв, максимальна швидкість  повороту – 1,60 об/хв, максимальна швидкість вильоту стріли – 83 м/хв.

Прочитали: [746]
Останні новини
17 липня 2019
Днями суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» відвідали студенти географічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка.
15 липня 2019
На суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» триває формування на плаву корпусу 140-метрового перевантажувача NIBULON MAX, що є найдовшим замовленням в історії підприємства та абсолютно новим вищим рівнем суднобудівних потужностей компанії, а також будівництво і проєктування нових замовлень.
Вгору