Анна Лазуренко, директорка з юридичних питань «НІБУЛОНу», взяла участь у I Інвестиційному форумі  

Коментуючи стан речей в аграрній галузі, Анна Лазуренко закликала зберегти дотації для агросектора Україні на рівних умовах з іншими країнами ЄС.

«Днями сплинув термін дії безмитного доступу української сільгосппродукції до ринків Євросоюзу, який міжнародна організація надала одразу після початку повномасштабного вторгнення у лютому 2022 року.  
Водночас 8 квітня попередньо погодили більш жорсткі обмеження на імпорт деяких видів сільськогосподарської продукції з України, зокрема, м’яса птиці, яєць, цукру, кукурудзи, круп і меду, до середніх обсягів, які були в період з середини 2021 року до кінця 2023 року. 
Ми переконані, що безмитний доступ сільгосппродукції та продуктів переробки до ринків ЄС повинен залишатися на постійній основі, що дозволить інвестору довгостроково розраховувати на попит, і, відповідно, інвестувати в переробку саме в Україні». 

Метою заходу, який організувала Асоціація працівників України, було висвітлення важливих юридичних аспектів, що впливають на бізнес та інвестиції в Україні. Форум об’єднав на одному майданчику урядовців, бізнесменів, юристів та іноземних інвесторів.  

Зокрема, топменеджерка «НІБУЛОНу» на сесії «Вступ України до Євросоюзу: що це означає для бізнесу?» та інші учасники говорили про можливості й виклики для експорту української продукції до ЄС, порушували питання імпорту товарів з ЄС до України та інші бізнесові аспекти євроінтеграції України. 

Раніше ми повідомляли про те, що Михайло Різак, директор із взаємодії з органами влади взяв участь у конференції від FORBES

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме