Компанія «НІБУЛОН» упродовж багатьох років є лідером на вітчизняному ринку зерна.  Однак на сьогодні на зерновому ринку велика конкуренція, тож для того, щоб утримувати свої лідерські позиції необхідно інвестувати  в розвиток портової інфраструктури. Саме тому в листопаді 2017 року компанія за підтримки Міжнародної фінансової корпорації, що в червні цього року, надала «НІБУЛОНу» довгострокове фінансування в розмірі 110 млн доларів США, розпочала будівництво комплексу з перевалки зернових та олійних культур у складі перевантажувального термінала у Миколаєві ємністю близько 43 тис. тонн.

Проектом також передбачена реконструкція вантажного причалу, а саме збільшення його довжини до 222 м. Завдяки цьому загальна довжина причального фронту на перевантажувальному терміналі становитиме майже 800 м, що дасть можливість одночасно обробляти до п’яти суден. Це збільшить швидкість обробки суден, не допустить демереджу, а отже, підвищить ефективність збудованого на власному суднобудівному підприємстві флоту компанії, який після завершення будівництва елеваторного комплексу і причалу використовуватиметься виключно як транспорт для перевезення сільськогосподарської продукції та інших вантажів, а не як ємності для зберігання на воді.

Із введенням в експлуатацію нового комплексу з перевалки на перевантажувальному терміналі можна буде роздільно та одночасно зберігати сім різних культур. Окрім того, протягом усього маркетингового року термінал матиме змогу без обмежень приймати всі культури та забезпечувати безперебійне  обслуговування, перевезень сільгосппродукції  Дніпром і Південним Бугом. У планах компанії довести обсяги річкових перевезень Південним Бугом і Дніпром  до 1 та 3 млн тонн відповідно, а обсяги експорту збільшити до 8 млн тонн за маркетинговий рік.

Після реалізації  цього інвестиційного проекту, а також будівництва нових перевантажувальних терміналів на Дніпрі (у цьому році планується збудувати два термінали) компанія матиме новий рівень розвитку транспортної інфраструктури.

Завершення будівництва елеваторного комплексу на території перевантажувального термінала компанії у Миколаєві заплановане на середину лютого, а реконструкція вантажного причалу –  до 1 березня 2018 року.

Стан будівництва елеваторного комплексу станом на 02.04.2018

 

 

Прочитали: [12098]

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.