Реалізація проекту «Перевантажувальний термінал з відвантаженням зернових, зернобобових та олійних культур на річковий транспорт ТОВ СП „НІБУЛОН” с. Мар’янське, Апостолівського району, Дніпропетровської області» є розвитком інвестиційного проекту «Відродження судноплавства по ріках Дніпро та Південний Буг», який включає будівництво елеваторів та річкових терміналів, створення власного флоту, розвиток інфраструктури водного транспорту, зокрема проведення днопоглиблювальних робіт і будівництво гідротехнічних споруд.

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, щодо будівництва перевантажувального термінала з відвантаженням  зернових, зернобобових та олійних культур за адресою: с. Мар’янське, Апостолівський район, Дніпропетровська область (ОПУБЛІКОВАНО 11.01.2018).

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, щодо будівництва вантажного причалу з операційною акваторією та водними підходами в складі перевантажувального терміналу з відвантаження зернових,  зернобобових та олійних культур в с. Мар’янське, Апостолівського району, Дніпропетровської області (ОПУБЛІКОВАНО 19.01.2018).

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля «Нове будівництво  перевантажувального терміналу з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт  за адресою с. Мар’янське, Апостолівского району, Дніпропетровської області» за формою згідно з додатком 3  постанови КМУ від 13 грудня 2017 р. № 1026 (ОПУБЛІКОВАНО 27.06.2018). 

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля «Нове будівництво перевантажувального терміналу з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт за адресою с. Мар’янське, Апостолівського району, Дніпропетровської області. Причал вантажний з операційною акваторією та водними підходами» за формою згідно з додатком 3  постанови КМУ від 13 грудня 2017 р. № 1026 (ОПУБЛІКОВАНО 27.06.2018).

Висновок з оцінки впливу на довкілля «Нове будівництво  перевантажувального терміналу з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт  за адресою с. Мар’янське, Апостолівского району, Дніпропетровської області»  (ОПУБЛІКОВАНО 06.09.2018).

Висновок з оцінки впливу на довкілля «Нове будівництво перевантажувального терміналу з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт за адресою с. Мар’янське, Апостолівського району, Дніпропетровської області. Причал вантажний з операційною акваторією та водними підходами» (ОПУБЛІКОВАНО 06.09.2018).

З повним текстом ОВД можна ознайомитися за посланням http://eia.menr.gov.ua/uk/case/id-21.

З повним текстом ОВД можна ознайомитися за посланням http://eia.menr.gov.ua/uk/case/id-49.

Звіт  про  виконання екологічних умов провадження планової  діяльності  реєстраційний   номер    20181921   під  час   виконання  підготовчих  і будівельних робіт станом на 01.02.2020 р.

Звіт   про  виконання екологічних  умов провадження планової діяльності реєстраційний   номер   201811749   під  час  виконання   підготовчих  і будівельних робіт станом на 01.02.2020 р.

Звіт  про   виконання екологічних умов провадження планової  діяльності реєстраційний   номер    20181921   під  час   виконання  підготовчих  і будівельних робіт станом на 25.06.2020 р.

Звіт   про  виконання екологічних  умов провадження планової діяльності реєстраційний   номер   201811749   під  час  виконання   підготовчих  і будівельних робіт станом на 25.06.2020 р.

Погодження планів після проектного моніторингу планової діяльності за реєстраційними номерами в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля 20181921 та 201811749.

Прочитали: [7728]

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.