Реалізація проекту «Нове будівництво зерносховищ з галереями, естакадами та допоміжними спорудами у складі «Об’єкта транспортної інфраструктури для обробки зернових вантажів, пов’язаної з морським і річковим вантажообігом «Перевантажувальний термінал з відвантаженням зернових і олійних культур на річковий транспорт ТОВ СП «НІБУЛОН» у межах території Бузької сільської ради, Вознесенського р-ну, Миколаївської обл. комплекс будівель і споруд № 7», разом з існуючим технологічним комплексом створюють єдину багатоваріантну автоматизовану систему прийому, обробки та відвантаження зернових та олійних культур на водний та автомобільний транспорт.

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, щодо нового будівництва зерносховищ з галереями, естакадами та допоміжними спорудами у складі на філії «Вознесенська» (ОПУБЛІКОВАНО 17.01.2019).


Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля «Нове будівництво зерносховищ з галереями, естакадами та допоміжними спорудами у складі «Об’єкта транспортної інфраструктури для обробки зернових вантажів, пов’язаної з морським і річковим вантажообігом «Перевантажувальний термінал з відвантаженням зернових і олійних культур на річковий транспорт ТОВ СП «НІБУЛОН» у межах території Бузької сільської ради, Вознесенського р-ну, Миколаївської обл. комплекс будівель і споруд № 7» за формою згідно з додатком 3  постанови КМУ від 13 грудня 2017 р. № 1026 (ОПУБЛІКОВАНО 18.04.2019).


Висновок з оцінки впливу на довкілля «Нове будівництво зерносховищ з галереями, естакадами та допоміжними спорудами у складі «Об’єкта транспортної інфраструктури для обробки зернових вантажів, пов’язаної з морським і річковим вантажообігом «Перевантажувальний термінал з відвантаженням зернових і олійних культур на річковий транспорт ТОВ СП «НІБУЛОН» у межах території Бузької сільської ради, Вознесенського р-ну, Миколаївської обл. комплекс будівель і споруд № 7» (ОПУБЛІКОВАНО 05.06.2019).


З повним текстом ОВД можна ознайомитися за посланням http://eia.menr.gov.ua/places/view/2616

 

 

Прочитали: [3130]

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.