Повідомлення  про  плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, щодо будівництва комплексу з приймання, зберігання та відвантаження зернових і олійних культур за адресою: вул. Івана Богуна, 85, м. Хмільник, Вінницька область (ОПУБЛІКОВАНО 20.02.2019).

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля «Нове будівництво  Комплексу по прийманню, зберіганню та відвантаженню зернових та олійних культур ТОВ СП «НІБУЛОН» за  адресою: вул. Івана Богуна, 85, м. Хмільник, Вінницька область» за формою згідно з додатком 3  постанови КМУ від 13 грудня 2017 р. № 1026 (ОПУБЛІКОВАНО 09.04.2019).

Звіт про громадське обговорення планованої діяльності   щодо нового будівництва  Комплексу по прийманню, зберіганню та відвантаженню зернових та олійних культур ТОВ СП «НІБУЛОН» за  адресою: вул. Івана Богуна, 85, м. Хмільник, Вінницька область (ОПУБЛІКОВАНО 22.05.2019).

Висновок з оцінки впливу на довкілля «Нове будівництво Комплексу по прийманню, зберіганню та відвантаженню зернових та олійних культур ТОВ СП «НІБУЛОН» за  адресою: вул. Івана Богуна, 85, м. Хмільник, Вінницька область» (ОПУБЛІКОВАНО 22.05.2019).

З повним текстом ОВД можна ознайомитися за посланням  http://eia.menr.gov.ua/uk/case/id-2873.

Прочитали: [3953]

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.