Повідомлення  про  плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, щодо будівництва паливозаправного пункту для власного користування  за  адресою: вул. Івана Богуна, 83, м. Хмільник, Вінницька область (ОПУБЛІКОВАНО 14.05.2018).

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля «Нове будівництво паливозаправного пункту для власного користування за  адресою: Вінницька область, м. Хмільник,  вул. Івана Богуна, 85» за формою згідно з додатком 3  постанови КМУ від 13 грудня 2017 р. № 1026 (ОПУБЛІКОВАНО 07.12.2018).

Звіт про громадське обговорення планованої діяльності   щодо будівництва паливозаправного пункту для власного користування за  адресою: Вінницька область, м. Хмільник,  вул. Івана Богуна, 85 (ОПУБЛІКОВАНО 15.02.2019).

Висновок з оцінки впливу на довкілля «Нове будівництво паливозаправного пункту для власного користування за  адресою: Вінницька область, м. Хмільник,  вул. Івана Богуна, 85» (ОПУБЛІКОВАНО 15.02.2019).

З повним текстом ОВД можна ознайомитися за посланням  http://eia.menr.gov.ua/uk/case/id-750.

Прочитали: [4968]

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.