Політика компанії в галузі охорони праці базується на принципах пріоритетності життя і здоров’я працівників відносно результатів виробничої діяльності підприємства та комплексного розв’язання проблемних завдань з охорони праці.

У нашій компанії – 7000 працівників. Для нас надважливим є здоров’я кожного з них і благополуччя їхніх сімей. Тому керівництво робить усе, щоб забезпечити їх добробут, створивши безпечні робочі місця і нові надходження до бюджету країни, яких так потребуватиме Україна найближчим часом. Ми, як соціально відповідальний роботодавець, пишаємось тим, що у непростий час в нашій компанії збережені робочі місця та заробітна плата працівників. «НІБУЛОН» продовжує реалізовувати свою інвестиційну програму, дотримуючись усіх заходів для запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 між працівниками компанії.

Щит у профілактиці та боротьбі з COVID-19

Для працівників та членів їх родин «НІБУЛОН» організував безкоштовне оперативне тестування щодо наявності/відсутності COVID-19 в організмі людини й проходження комп’ютерної томографії органів грудної порожнини. Допомагає компанія і з проходженням консультацій та лікуванням. Усього на заходи з профілактики та боротьби із захворюванням всередині компанії ми спрямували понад 16 млн грн. Особлива роль у боротьбі з пандемією належить медичному центру ТОВ СП «НІБУЛОН», ліцензованому МОЗ України, та медичним пунктам у всіх підрозділах компанії, які, працюючи у режимі 24/7, реалізують заходи безпеки, здійснюють постійний контроль за станом здоров’я усіх працівників.

«НІБУЛОН» вкладає значні ресурси у розвиток медичного центру, обладнуючи його новими необхідними апаратами, щоб кожен член команди компанії та партнери у будь-який час змогли отримати професійну консультацію, діагностичні, лікувальні маніпуляції, долікарську допомогу, пройти профілактику і лікування гострих та хронічних захворювань. Зокрема у 2021 році центр поповнився сучасними і потужними апаратом магнітотерапії, апаратом для електрофорезу, тубус-кварцами, інгаляторами та апаратом УВЧ.

Щорічно ми організовуємо навчання осіб, які залучаються до виконання робіт підвищеної небезпеки. Керівники структурних підрозділів, спеціалісти з охорони праці, а також інші працівники підприємства періодично (1 раз на 3 роки) проходять навчання та перевірку знань з питань охорони праці у навчально-методичних центрах Державної служби України з питань праці, навчальних центрах України, а також на підприємстві.

Ми систематично організовуємо та проводимо роботу щодо проведення часткового (повного) технічного посвідчення вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання, зокрема ліфтів, пожежного підйомника, суднонавантажувальних труб, обладнання, що працює під тиском, технічне обслуговування технологічного транспорту тощо. Ми також проводимо роботу щодо експертизи придбаного за кордоном устаткування на відповідність нормативно-правовим актам з охорони праці, що діють на території України (технологічні транспортні засоби: навантажувачі фронтальні Volvo, Bobcat, гідравлічні навантажувальні машини Terex Fuchs; обладнання, що працює під тиском: повітрозбірники, резервуари; вантажопідіймальні крани, підіймальні пристрої і відповідне обладнання). Для продовження граничного строку експлуатації деякого обладнання організована та проведена робота щодо експертного обстеження устаткування з метою встановлення його технічного стану, його відповідності вимогам нормативно-технічної документації та визначення можливості його подальшої експлуатації (трансформатори, обладнання, що працює під тиском (повітрозбірники), резервуари для ПММ, вантажопідіймальні крани, автопідйомник автомобільний, підіймальні пристрої і відповідне обладнання).

Для комплексної оцінки факторів виробничого середовища і характеру праці на відповідність їхніх характеристик стандартам безпеки праці на підприємстві систематично проводиться робота з атестації робочих місць за умовами праці. У суворій відповідності вимогам нормативних документів проходять вступні інструктажі з питань охорони праці з працівниками, які приймаються на роботу, а також з працівниками підрядних організацій, що виконують роботи на замовлення компанії «НІБУЛОН».

Прочитали: [23275]

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.