Сьогодні «НІБУЛОН» пліч-о-пліч з українською громадою будує країну. Щороку компанія інвестує значні матеріальні ресурси в освіту та культуру, покращення рівня медичного обслуговування та охорону навколишнього середовища, створення гідних умов та оплати праці, досягнення високого рівня життя людей у країні.

Гармонійний розвиток соціуму і бізнесу, збереження культурних надбань і природних багатств нашої землі для майбутніх поколінь – це ті цілі, що лежать в основі нашої стратегії сталого розвитку.

Головне правило компанії «НІБУЛОН» – бути чесним перед людьми, перед партнерами по бізнесу, банківською системою, перед суспільством. Тому нашою головною перевагою є прозорі та законні методи здійснення господарської діяльності, відкритість і чесність.

Наш досвід переконливо свідчить, що побудувати успішний соціально відповідальний бізнес в Україні, хоч і складно, але можливо. Це передусім залежить від потенціалу самої компанії та її керівництва. Із самого початку своєї діяльності ми поставили перед собою таку високу мету і, незважаючи на будь-які перешкоди, рухаємося тільки вперед. Кожен рік ми прагнемо змінити життя багатьох тисяч українців на краще. Стратегія компанії ґрунтується на небайдужому ставленні до проблем громад, поетапному і цілеспрямованому впровадженні власних ініціатив у доброчинній діяльності. Така наполегливість і послідовність має на меті не швидкий результат, а комплексну, докорінну зміну життя українців за різними сферами: освіта, медичне обслуговування, соціальна інфраструктура, збереження навколишнього середовища та інше.

Діяльність компанії «НІБУЛОН» – один з показових у вітчизняних умовах приклад побудови соціально відповідального бізнесу. На кошти компанії ремонтуються школи та лікарні, утеплюються дитячі садки, ремонтуються дороги, відновлюється освітлення та водопостачання. Ми пишаємося тим, що сьогодні учні шкіл, яким ми щороку допомагаємо, отримують перемоги на олімпіадах і спортивних змаганнях, якісну медичну допомогу отримує все більше українців, а культурні та історичні здобутки нації зберігаються для наступних поколінь.

Тридцять років ми працюємо в Україні та заради України, розвиваючи свій бізнес сумлінно, прозоро та виключно в правовому полі. Успішна компанія має працювати на користь суспільству, адже лише у здоровому суспільстві можливим є розвиток та процвітання бізнес-діяльності. Це є нашим пріоритетом, і сьогодні ми продовжуємо неухильно дотримуватися усіх принципів соціальної відповідальності.

Ми і надалі плануємо робити більше для рідної країни, для її економічного розвитку, для покращення рівня життя в кожному місті та селі. Ми надихаємо Україну, долаючи всі перешкоди і разом рухаючись до спільної мети – сильної і незалежної держави.

Прочитали: [76747]

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.