Консультативну раду компанії «НІБУЛОН» було сформовано у жовтні 2022 року, щоб допомогти керівній команді протистояти викликам, з якими зіштовхнулась компанія під час війни, та сформувати стратегію розвитку.

До консультативної ради увійшли три колишні управлінці, які мають десятки років досвіду роботи на товарних ринках, у банківській, фінансовій сферах та у менеджменті в Україні та за кордоном.

Жиль Меттеталь має 30-річний досвід з фінансування проєктів у сферах аграрного бізнесу, нерухомості та інших секторах. Впродовж 23 років працював в Європейському банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). Будучи директором з агробізнесу, нерухомості й туризму та тимчасовим керуючим директором, він здійснив, разом зі своєю командою, більше ніж 600 транзакцій на суму 7 мільярдів євро. До початку роботи в ЄБРР він був економістом з питань сільського господарства в Інвестиційному центрі Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО). За свою кар'єру він проводив ключові транзакції з корпораціями, банками, інвестиційними фондами, урядами та державними установами у понад 40 країнах. Він обіймав різні невиконавчі посади у радах директорів багатонаціональних компаній (Danone, Kraft, Bonduelle, Axereal) та українських компаній (Agrokor, Nibulon, Astarta).

Починаючи з 2017 року, Жиль є старшим радником Азійського та Африканського банку розвитку, а також Міжнародної фінансової корпорації та ФАО. Він очолює Інвестиційний комітет компанії Diligent Capital Partners українського фонду прямих інвестицій.

Жиль закінчив аспірантуру в L'Ecole Nationale SupérieureAgronomique de Montpellier, має ступінь магістра з біології та екології.


Тон Хулс має 25-річний досвід у банківській та фінансовій сферах як в Західній Європі, так і в Україні. З 2015 по 2018 роки він був фінансовим директором та директором з реструктуризації агрохолдингу «Мрія». Він працював як над реструктуризацією боргу агрохолдингу «Мрія», так і її подальшим продажем саудівській компанії з інвестицій у сільське господарство та тваринництво (SALIC). Після продажу Тон працював консультантом SALIC до 2020 року.

З 2007 по 2014 роки Тон обіймав посаду фінансового директора компанії Allseeds – українського експортера соняшникового насіння, де організував фінансування інвестицій у перевантажувальний термінал та завод в Одеській області. До того, як стати фінансовим директором, Тон працював у банках ING та Société Générale в Амстердамі, Парижі та Києві, де займався виконанням обов’язків, пов’язаних із загальною банківською справою та фінансуванням товарів.Герт Босшер бере активну участь у розвитку зернової промисловості з 1985 року, обіймаючи керівні посади у міжнародних компаніях, таких як Glencore (18 років), Nidera (5 років), Australian Wheat Board (3 роки) та Bunge (5 років). Він активно вів торгівельну діяльність по всьому світу, але його увага зосереджена на Центральній Європі та Чорноморському регіоні.

Герт захоплюється дослідженнями та новими технологіями, і тому створив платформу торгової інформації для зернової промисловості.

Сьогодні він є брокером у Copenhagen Merchants та членом ради директорів асоціації торгівлі зерном Coceral. Він брав активну участь у дискусіях з урядовими організаціями з експорту зерна з України під час війни.

Прочитали: [228]

Усі права захищені © 2022 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.