У 2020/21 МР показник рентабельності виробництва продукції продовжив висхідний рух. Тваринництвом займаються 7 відокремлених підрозділів у чотирьох областях України (Вінницькій, Житомирській, Миколаївській, Хмельницькій). Розвиток тваринництва дозволив створити та зберегти 400 робочих місць.

На фермах утримуються такі породи, як українська чорно-ряба молочна, українська червоно-ряба молочна, голштинська, англерська, симентальська. Чисельність великої рогатої худоби – 2,2 тис. голів. За 2020/21 МР вироблено майже 5,7 тис. тонн молока з вмістом жиру в 3,8 %.

У свинокомплексах як материнська використовується велика біла порода української селекції та ландрас, у системі промислового схрещування та гібридизації – кнури угорської та української селекції спеціалізованих м’ясних та універсальних напрямів продуктивності. Чисельність свиней – 4,2 тис. голів.

«НІБУЛОН» також займається виробництвом ковбасних та м’ясних виробів. Натуральна, екологічно чиста продукція під власною торговельною маркою «Бистрицькі ковбаси» в переважній більшості виробляється за перевіреними часом традиційними рецептурами відповідно до ДСТУ 4435:2005, ДСТУ 4436:2005 та ДСТУ 4591:2006 на виробничих потужностях у с. Бистрик Ружинського району Житомирської області. Ковбасні та м’ясні вироби компанії «НІБУЛОН» виготовляються з власної натуральної сировини без використання сої та штучних ароматизаторів.

Служба тваринництва та реалізації продуктів його переробки:

тел.: (0512) 58 04 26

e-mail: ballo@nibulon.com.ua

Прочитали: [38861]

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.