Компанія обробляє 80 тис. га земель сільгосппризначення у 8 областях України. Якість вирощеної продукції відповідає найсуворішим вимогам як українських, так і зарубіжних споживачів. 90 % від загального валу виробленої зернової продукції традиційно складає високоякісне продовольче зерно.

Обсяги виробництва, тонн

На сьогодні сільськогосподарським виробництвом займаються 20 відокремлених підрозділів.

Використовуючи передові агротехнології та техніку, «НІБУЛОН» стабільно забезпечує виконання комплексної технології вирощування сільгосппродукції на орендованих землях, а також надає послуги іншим господарствам з обробітку ґрунту та збирання врожаю. Для забезпечення високої якості зерна, урожайності та збереження родючості ґрунтів підприємство застосовує сучасні комплексні мінеральні добрива, використовує найкраще насіння та засоби захисту рослин вітчизняних і зарубіжних виробників. Постійно випробовуються інноваційні продукти й технології, завдяки яким рівень виробництва залишається стабільно високим.

У 2019 році обсяги виробництва сільгосппродукції склали майже 370 тис. тонн. Це один із кращих результатів за всі роки господарювання. Головним результатом сезону 2019 став валовий збір соняшнику – понад 46 тис. тонн і врожайність кукурудзи – 86 ц/га. І це враховуючи те, що компанія займається сільськогосподарським виробництвом не лише на півночі, де кукурудза традиційно має високу врожайність, а й у південних та східних регіонах з переважно посушливими погодними умовами.

Одним з найважливіших факторів підвищення врожайності та якості зерна є диференційоване застосування строків сівби, норм висіву і більш широке застосування стартових доз складних добрив. Кожен рік колектив компанії удосконалює свою роботу, оптимізує всі витрати та виконує технологічні операції в дуже оптимальні терміни, що дає позитивні результати. Високий рівень розвитку компанії, її постійний прогрес наочно демонструють поліпшення виробничих технологій та підвищення аграрної культури колективу.

Підприємство успішно співпрацює із всесвітньовідомими американськими, європейськими та іншими виробниками сільгосппродукції, техніки та засобів захисту рослин. У виробничих філіях компанії «НІБУЛОН» діють машинно-тракторні станції (МТС), завданням яких є забезпечення повного циклу сільськогосподарських робіт на орендованих землях. Ефективно діють також і сервісні центри з обслуговування та ремонту техніки, кожен з яких укомплектований набором інструментів та спеціальним обладнанням, що дозволяє виконувати високоякісний ремонт та обслуговування техніки. На базі підприємств постійно проводяться тренінги і семінари за участі іноземних спеціалістів, під час яких фахівці компанії діляться досвідом сільськогосподарського виробництва.

У 2018 році парк сільськогосподарської техніки «НІБУЛОНа» поповнився майже сотнею одиниць новітньої техніки. Серед них 22 потужних білоруських трактори МТЗ 952.3., 10 нових комбайнів John Deerе і Case, 6 культиваторів Tiger-Mate II, 3 сівалки Kinze 3000, 10 тракторів Fendt 1038 VARIO, дискова борона Lemken Rubin 9-600, 2 дискові борони Lemken Rubin 10S800, 7 плугів Lemken Vari Diamant 11, 4 посівні комплекси Amazone Citan 12001, 3 сівалки Great Plains 3S3000, 7 подрібнювачів КМ-6 СТЕП, 16 соняшникових та кукурудзяних жаток Dominioni і 4 кукурудзяних жатки Geringhoff HSII. Також нещодавно придбано 6 просапних сівалок KINZE 3600 AgLeader та Gaspardo MTR-8, 6 розкидачів мінеральних добрив Amazone ZA-V 3200 та Kverneland TL-3900, 2 телескопічних навантажувачі MasseyFerguson TH-7035 і самохідний оприскувач CASE Patriot 3330. Основними перевагами нової техніки є висока потужність, мінімальна витрата пального за максимальної продуктивності, а також комфортні умови для роботи операторів.

За останні роки компанія закупила 140 нових одиниць сільгосптехніки на загальну суму більше 10 млн доларів США. На сьогодні парк сільськогосподарської техніки «НІБУЛОНа» налічує близько 2300 одиниць.

З питань сільського виробництва звертайтеся до виробничого відділу компанії:

тел.:(0512) 48-94-18

e-mail: pincuk@nibulon.com.ua

Прочитали: [6950]

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.