1 березня відбулася церемонія вшанування переможців міської програми "Людина року", на якій О.О. Вадатурській визнання "Людина року-2007".

ТОВ СП "НІБУЛОН" та Генеральний директор О.О. Вадатурський нагороджені грамотою за 1-е місце в номінації "Зернотрейдер року - 2008".

Заступник генерального директора ТОВ СП "НІБУЛОН" з торгівлі Андрій Олексійович Вадатурський за підсумками міського конкурсу "Людина року "визнаний "Городянином року - 2008" у номінації "Підприємництво".

27 квітня – за заслуги перед Украинской Православной Церковью Митрополит Киевский  и Всей Украины Предстоятель  УПЦ Блаженнейший  Владимир наградил  генерального директора ООО СП „НИБУЛОН” А.А. Вадатурского  орденом Нестора Летописца.

 
 

1 липня - за заслуги з відродження духовності та утвердження Помісної Української Православної Церкви Патріарх Київський і Всієї Русі-України Філарет нагородив генерального директора ТОВ СП "НІБУЛОН" О.О. Вадатурського Медаллю Святого Юрія Переможця.

 
29 липня - генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» О.О. Вадатурський нагороджений почесною грамотою Хмельницької обласної державної адміністрацією за високий професіоналізм та зразкову організацію роботи при спорудженні Комплексу з приймання та відвантаження зерна філії «Смотрич»Кам`янець-Подільського району.
 

Олексій Вадатурський нагороджений Орденом Святого Миколи Чудотворця за заслуги з відродження духовності в Україні та затвердження помісної Української Православної Церкви.

Олексій Вадатурський відзначений подякою за сприяння популяризації студентського аматорського мистецтва та підтримку Всеукраїнського фестивалю художньої творчості серед колективів вищих навчальних закладів Міністерства аграрної політики України «Софіївскі зорі» у 2008 році.

Компанія ТОВ СП «НІБУЛОН» нагороджена дипломом переможця Першого загальноміського конкурсу «Благодійник року 2008» в номінації «Компанія - великий бізнес».

Олексій Вадатурський нагороджений грамотою за чесну працю для слави Святої української православної церкви.

Олексій Вадатурський нагороджений медаллю «За заслуги перед Луганщиною» III ступеня.
Прочитали: [6090]

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.