Липень – з нагоди вшанування пам’яті героїв Холодного Яру та за вклад у розбудову державності України Черкаська обласна державна адміністрація нагородила Олексія Вадатурського ювілейною відзнакою «Холодний Яр».

 

Липень - за заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви Олексій Вадатурський отримав від Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета Орден Святого Юрія Переможця.

Травень – за результатами рейтингу «Аграрна еліта України 2015», що проводився журналом The Ukrainian Farmer, компанія «НІБУЛОН» здобула перемогу у номінації «Нарощення експорту».

 

Лютий - переможцями Миколаївської загальноміської програми «Городянин року» за підсумками 2014 року стали Герой України, генеральний директор компанії Олексій Вадатурський (у номінації «Допомога українській армії») та заступник генерального директора з будівництва, експлуатації флоту і безпеки судноплавства Андрій Волік (у номінації «Промисловість і транспорт»).

 

Березень – в рамках 7-го Національного морського рейтингу України, компанія «НІБУЛОН» стала лауреатом в номінаціях «Золотий причал» та «Відновлення флоту».

Прочитали: [6206]

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.